Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

PILNE! Czy to co się wydarzyło w Nowej Zelandii to operacja "fałszywej flagi"? "System się domyka"!

Dodano: 2019-03-18

Wyświetleń: 26854

Czas trwania: 20:23

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału PILNE! Czy to co się wydarzyło w Nowej Zelandii to operacja "fałszywej flagi"? "System się domyka"!


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
http://wrealu24.pl/wspomoz-nas

Marcin Rola:

Zapraszamy... www.wrealu24.tv

SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCjFvWMiZnEtdPAD008RzYPA

Polub na Facebooku: https://www.facebook.com/Marcin-Rola-MIKROBLOG-563477963699889/

Twitter: https://twitter.com/MarcinRola89

Kontakt biznesowy: [email protected]

Foto: telewizjarepublika.pl        

Komentarze


Dariusz Szkoda
Popieram w 100%.
agnieszka tomczak
Gratuluje dobre oceny sytuacji. Ciekawe, ze wiekszosc informacji po polsku ma YT o tej zbroni pochodzi z jednego automatycznie tlumaczonego zrodla (!. Poza tym podejrzanie wygladaja napisy na broni - to jest raczej obce mordercom z Zachodu, i ta szczegolna mieszanka nazwisk, ktore maja na celu wykladnie sugerowama przez "lewacki belkot" miedzynarodowki, to co roznosza po swieciei NYT i inni, u nas - GW; prawdopodobnie zaden fanatyk by tego nie napisal, wybierajac zupelnie inny bohaterow
Zdzichu Zdzichowski
Moje zdanie na temat zamachu w NZ . I mówię to z pozycji posiadacza pozwolenia na broń , aktywnego strzelca sportowego . Jeśli ktoś przyjrzy się tematowi wszelkich zamachów terrorystycznych gdzie była użyta broń palna , czy różnych innych napadów , przestępstw z jej użyciem . To niemal w 100 % przypadków użyta została broń pochodzenia nielegalnego . Wiadomo , przestępcom prościej było nabyć broń na czarnym rynku , niż w ogóle aplikować o pozwolenie . Niestety zarówno tarrant jak i breivik ( tak , tych dwóch panów należy postawić w jednym szeregu ) zadali sobie trud przejścia całego procesu weryfikacyjnego po to by nabyć broń legalną , od początku planując do czego ją użyją . I teraz pytanie po co ? Nie mieli dostępu do czarnego rynku ? Nie było by im prościej ? A może jednym z ich celów pobocznych było zaszkodzenie milionom legalnych posiadaczy broni na całym świecie ? Udowodnienie że przez cały proces weryfikacyjny może prześliznąć się szaleniec taki jak oni ? Nikt mi nie powie że nie mieli świadomości iż takie reperkusje to wywoła . Ba tarrant nawet wspomniał w swoim manifeście że tego właśnie chce . To każe zastanowić się czy obydwaj stali za takimi przekonaniami za jakimi twierdzili że stoją , czy za dokładnie odwrotnymi ? Bo jeśli obydwaj twierdzili że zrobili to co zrobili w obronie "swoich ludzi " to doskonale też wiedzieli że po ich czynach ci " ich ludzie " mogą być nie tylko rozbrojeni , ale też wystawieni na ataki odwetowe ze strony muzułmanów . Tym bardziej że w przypadku breivika jest spore ryzyko że po odsiedzeniu wyroku wyjdzie na wolność wcale jeszcze nie jako stary facet . Jeśli okaże się że w NZ prawo jest podobnie miękkie to już trzeba się nad tym faktem poważnie zastanowić . Bo czy wśród możnych tego świata nie ma ludzi którym zaognienie sytuacji jest na rękę ? I czy nie stać by ich było na znalezienie odpowiednich oszołomów do popełnienia podobnie ochydnego czynu . Jak się patrzy nie raz na komentarze pod materiałem z zamachu to widać że nie jeden byłby do tego zdolny . A jeszcze wiedząc że posiedzi sobie trochę na koszt podatników , w luksusowych wręcz warunkach . I zakładając że po wyjściu zleceniodawca przekazał by mu okrągła sumkę . I co taki " zleceniodawca " by zyskał ? Rozbrojenie społeczeństwa by nie miało się czym bronić przed nasilającymi się atakami , ograniczenie wolności słowa , wprowadzenie różnych dalszych restrykcji w ramach państwa policyjnego , zepchnięcie społeczeństwa w poczucie winy by było skłonne do ustępstw . To tylko moje przemyślenia , i nie każdy może się z nimi zgodzić . Ale faktem jest w teksasie tego typu przypadek się nie zdarzył . Sprawdza skończyłby na krześle elektrycznym i było by po temacie .
DucBlangis
Tarrant dostanie dożywocie, to jego świadomy wybór, a więc musi święcie wierzyć w to co zrobił. Mówienie o jakimś "false flag" świadczy braku logiki i zrozumienia ludzkiej psychiki. A co do prawa posiadania broni, no to Tarrant przyznał że ludzie powinni o to walczyć. Jeśli jakaś partia im tego zakaże, to niech wybiorą taką, która im pozwoli, inaczej nawet nie zasługują by posiadać broń.
Damian Witkowski
>PRAWICA>WOLNOŚĆwybierz jedno
Krzysztof Najman
myslisz ze polska wstanie z kolan bez przelewu krwi? od ponad 70 lat jestesmy pod okupacja czy to sie komus podoba czy nie. jasli polscy patrioci nie wyrżna w pien żądu czyli tych sprzedajnych swin to oni nadal będą mamic ludzi i dzielic ich sprzedajac to co w polsce zostalo.
Hanna Kruszewski
Pozdrawiam Panie Marcinie . Ma Pan rację , to była " false flag ".Trzeba się modlić bo nie za dobrze to wszystko wygląda .Niech Bóg ma nas w swojej opiece .
Paweł Górski w
Nie było powiadomienia
rooney88gks
Myślę że się mylisz z tą teorią, gdyby faktycznie tak było, to gość w swoim manifeście nie nazwlaby się ekoterrorysta, tylko właśnie narodowcem czy jakimś prawicowcem.
extrasupermorgen
NWO - Już tu jest...