Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

"Przygoda pana Trapsa" (1965) - sztuka telewizyjna

Dodano: 2018-10-06

Wyświetleń: 45834

Czas trwania: 01:17:29

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału "Przygoda pana Trapsa" (1965) - sztuka telewizyjna


         "Przygoda pana Trapsa" (1965) - spektakl Teatru TV. Reż. Konrad Swinarski. Adaptacja dramatu psychologicznego Friedricha Dürrenmatta pt. "Kraksa" z 1956 roku.
http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=523877

__
Drugi kanał: https://www.youtube.com/c/AnnaKowalskaI        

Komentarze


vodan
Szescioro ktorow o sredniej wieku 80 lat, jeden pokoj, a sto razy lepsze niz obecne Avengersy.
Waldemar Sobkowiak
Radzę wszystkim zgrywać na dysk, bo lada moment cenzura zdejmie!!!Dwa lata nie było mnie w kraju i połowa zakładek, które sobie wtedy porobiłem ,już nie działa.YT nie śpi!!!Pozdr.
Waldemar Sobkowiak
Co za koncert gry aktorskiej!!!Balsam dla oczu i uszu. Perfekcja w każdym calu! No i genialnie napisana sztuka. Tak napisaną rolę to przypuszczam, że sam bym nie najgorzej zagrał. Bo tu jest trudno coś spieprzyć.Pozdr.
Waldemar Sobkowiak
Kurczę Blade! Co film, to inna głośność!!! Jeden jest tak cicho, że trzeba zgłośnić na maxa, a w następnym - jak nie ryknie!!!I nie są to pretensje do Pani Ani!!! Zastanawiam się, czemu programiści z Microsoftu nie wpadli na pomysł, żeby wbudować w Windows opcję normalizacji poziomu dźwięku! Ustawiłoby się jeden poziom, a program sam by dopasowywał głośność!!! Nie umiem programować, ale myślę, że byłoby to dziecinnie proste. A może ktoś wie o takim programie? A jak nie ma, to może ktoś napisze - nie powinno to być więcej niż kilkanaście linijek kodu! Przydałby się!! Chętnie bym zapłacił za takie coś.Pozdr.
Siestrzewit No Longer Slaves
Taką podwójną moralnością tylko Talmud syjonistyczny się chlubi ... tą chucpę musiał z nudów napisać prawdopodobny chazar aszkenazyjski... tylko im w głowach takie chwytanie jegomościa za winione krzywdy ... jest jeszcze ślad moralności krzywej w postaci tego obrazu przedstawionego
Siestrzewit No Longer Slaves
Dziwię się Polakom że chcieli oglądać cos co ma korzenie niemieckich "pisarzy" ... 1965 rok to zaledwie dwadzieścia lat po wojnie i Polacy zapomnieli co ci bojówkarze Europy i masowi mordercy nam zrobili ... W czasach rozbiorów Polski tak o nas pisano. We francuskim paszkwilu z 1779 r. nasz kraj został uznany za "orangutana Europy". Autor wnikliwej, ale i pełnej troski analizy ówczesnej Polski, J.H. Bernardin de Saint-Pierre, napisał zaś ... "Nie ma narodu, który by równie szybko zapominał zarówno o zniewagach, jak o dobrodziejstwach. Polacy kierują się interesem chwili, nie mając na względzie przyszłości i nie korzystając z nauk przeszłości."
viehoo59
jaka obsada,jaka gra...👌👌
Henryk Woźniak
thX kowalskA A. JesT też dobre słuchoWisko gdzieś na siEci; pozdro. https://www.youtube.com/watch?v=JsmxojkaYtk&list=RDby1EfshCdOM&index=4 , https://www.youtube.com/watch?v=tzln6GO4yHY
Lidia Poplawska
Milo bylo obejrzec znowu spektakl lat 60 z przystojnym zaczykiem co do sztuki to poczulam dreszcze horror
Buldog W-wa
Kunszt aktorski w powyższej sztuce tv powala z wrażenia na kolana..Oglądałem ten spektakl z zapartym tchem,niecodziennie można podziwiać aktorów przez duże A..dziękuję P.Aniu za umieszczenie tego przedstawienia,pozdrawiam