Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Naucz się oddychać - wyłącz zmęczenie kręgosłupa....

Dodano: 2018-07-14

Wyświetleń: 39514

Czas trwania: 07:01

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Naucz się oddychać - wyłącz zmęczenie kręgosłupa....


         Mobilizacja odcinka piersiowego kręgosłupa, która daje niesamowite efekty terapeutyczne
Mam dla Was Prezent!
Zapisz się na DEMO kursu "Zdrowy Kręgosłup" wysyłając wiadomość na adres mojego Centrum Obsługi Klienta
Biuro Obsługi klienta European Center Of Training:
pisz:  [email protected] 
dzwoń:  +48 668 - 078 - 457
zapraszam do kontaktu - wiecej informacji na www.purczynski.pl

Kurs on - line "Zdrowy Kręgosłup" pozwoli Ci zrozumieć jak powinien funkcjonować twój kręgosłup, aby cieszyć się zdrowiem oraz pełnia energii.
Kurs cały czas jest dostępny na stronie https://ect.edu.pl/kurs-zdrowy-kregoslup/ Dodatkowo jako bonus do kursu przygotowałem plan ćwiczeń w układzie tygodniowym.
Kurs jest odpowiedni dla osób borykających się z bólami w obrębie: karku, odcinka piersiowego, lędźwiowego oraz miednicy. Z informacji skorzystają również osoby cierpiące na dolegliwości bioder oraz bóle głowy.

Szkolenie świetnie nadaje się również dla trenerów personalnych i fizjoterapeutów chcących rozszerzyć swoja wiedzę i podnieść kompetencje w pracy z pacjentem / klientem. Kupując dostęp do kursu otrzymasz wiedzę jak radzić sobie z wieloma dolegliwościami kręgosłupa.
Dzięki Temu Kursowi poradzisz sobie z wieloma dolegliwościami kręgosłupa takimi jak:
➡dyskopatia,
➡kręgozmyk,
➡bóle mięśniowo - powięziowe okolicy grzbietu,
➡migreny,
➡przykurcze mięśni karku,
➡problemy z oddychaniem,
➡zablokowania kręgów,
➡dolegliwości stawów krzyżowo - biodrowych,
➡hiperlordoza,
➡skolioza,
➡przepuklina
Zapisz się na DEMO kursu wysyłając wiadomość na adres mojego Centrum Obsługi Klienta

Biuro Obsługi klienta European Center Of Training:
pisz: [email protected] 
dzwoń: +48 668 - 078 - 457

Sprawdź naszą ofertę:
➡Trener Personalny
https://ect.edu.pl/kurs-trenera-personalnego-2/
➡STP Therapy Taping
https://ect.edu.pl/stp-therapy-taping/
➡Zdrowy Kręgosłup
https://ect.edu.pl/kurs-zdrowy-kregoslup/        

Komentarze


Belgian Refugee
Panie Marku, od zawsze miałem problem z głosem, mówienie było dla mnie bardzo męczące i czasem bolesne poprzez silny ucisk w gardle. Czasami było łatwiej, czasami głos mi się łamał i był bardzo cichy. Przez lata szukałem rozwiązania, ćwiczyłem oddech przeponowy, różne rozgrzewki, obejrzałem setki filmików terapeutycznych i rozciąganiu mięśni szyi, masaże krtani i innych z teorii śpiewu. Żaden z nich nie rozwiązał mojego problemu. Chciałem nauczyć się śpiewać, ale ten problem to wykluczał. Trafiłem na terminy typu choroba refluksowa przełyku czy MTD i nawet to pasowało do mnie, ale leczenie niczego nie rozwiązywało. Trafiłem na Pana filmik, właśnie wykonałem ćwiczenie które Pan pokazał i wow, mogę normalnie mówić. To niesamowite bo myślałem, że wiem o oddechu wszystko, praktykowałem oddech przeponowy 360 ale bez porównania. Chyba właśnie "wyłączył" Pan problem który ciągnął się za mną od lat. Jestem mega wdzięczny.
Karolina P
Gdybym byl kobieta to bym sie oddal, madry gosc
CK BARTOSZUK
...a jest tu miejsce na oddychanie przeponą - podobno najbardziej prawidłowe ?!...
vortex kk
Super film .
Teresa Furgal
Podziękowanie 🌞👼🐝🍀
Jul Zal
Są trak proste rzeczy z których istnienia nie zdajemy sobie sprawy że głowa mała..... szukałem jak to rozciągnąć mięśnie z którymi mam problem, miałem chęć rozerwać je od środka bo zwykłe rozciąganie mało dawało, jako kierowca są okolice które mi sztywnieją. Więc problem barku akurat mój rozwiązałem tym ćwiczeniem z lekką modyfikacją tzn. skupiłem się aby napiąć bolący bark i wcisnąć cały oddech w jego okolicę (oczywiście z tyłu pleców).. i efekt jaki?? ano taki że jak mi wychrupało to poczułem sporą ulgę. (Dowodem oprócz uczucia było ćwiczenie przy ścianie w którym plecami sklejasz się ze ścianą, ręka przyklejona do ściany 90 i 90 stopni górą dłoni do ściany, jak bark jest zbyt sztywny itd itp to przedramieniem ciężko dostać do ściany, po kilku oddechach przykleiłem rękę dużo bliżej),.Zaś wcześniejszy film z masowaniem uszu???, dla mnie bajka na sztywność karku kierowcy, ludzie czasami podchodzą i się pytają co ja robię bo w sumie dziwnie to wygląda jak szarpiesz się za uszy masujesz i pocierasz dłońmi jakbyś chciał je wyrwać, ale jak tylko się porządnie nagrzeją od razu kark robi się luźniejszy i czujesz że okręcisz głowę jak sowa (aż tak dobrze nie jest ale jak łapie sztywność to nie jesteś w stanie zobaczyć osoby stojącej obok, a po rozgrzaniu uszu możesz bez bólu zobaczyć osobę nie tylko z boku ale i trochę z tyłu.Jakbym nie musiał chodzić do mojej pracy i niszczyć mojej budowli to z pomocą Marka i paru innych YT fizjo, byłbym nieśmiertelny.
Katarzyna Dudek
Marku, jesteś wspaniałym specjalistą! Słuchanie Ciebie to czysta przyjemność! Dziękujemy za naukę 😄😘
jola sobolewska
Mężczyźni oddychają klatką piersiową a kobiety brzuchem jak wcisnęm brzuch i staram się oddychać to to brakuje mi powietrza dosłownie się duszę a ból pod łopatkami mam masakryczny dosłownie mnie paraliżuje także muszę się kłaść ręce za głowę aby odblokować ból.
rafał Jakubczyk
Skoda ze tak pozno pana znalaŁem
Zenuś Tajmir
Gościu! Jesteś mega!!!