Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Mrozu - Gdybym wiedział [Official Audio]

Dodano: 2019-04-10

Wyświetleń: 364431

Czas trwania: 04:06

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Mrozu - Gdybym wiedział [Official Audio]


         Zamów album "Aura" w preorderze:
http://www.mrozuaura.pl/

Kolejna odsłona nowego materiału Mroza. Singiel "Gdybym wiedział" zapowiada najnowszy album artysty, zatytułowany "Aura". Premiera: 12 kwietnia 2019.

tekst: Krzysztof Sacała; Łukasz Mróz; Arek Sitarz
muzyka: Robert Krawczyk; Łukasz Mróz; Marcin Bors

Po 10 latach od debiutu, oraz po dwóch latach od przełomowej płyty „ZEW", Mrozu serwuje nam kolejną porcję muzyki. Iskrą do powstania piątego już albumu było ponowne połączenie sił kompozytorsko – producenckich z Dryskullem. Rok spotkań w domowych studiach zamienił się w podróż przez euforię, nostalgię, metafizykę, aż po szorstką prozę życia. Cała ta rezonująca energia wybrzmiała w dźwiękach ich wspólnych fascynacji rock'and'rollem, soulem czy bluesem. Marcin Bors pomógł zespolić świat korzeni ze światem współczesnych nagrań, przyprawiając utwory szczyptą swojego producenckiego pieprzu, nie tylko w warstwie gitarowej. Parę numerów łobuzerską liryką wsparł Ras (Rasmentalism), tworząc kolejny wymiar tej muzycznej opowieści „AURA" kontynuuje myśl, dzięki której narodził się „ZEW", wynosząc ją na jeszcze wyższy poziom energetyczny.        

Komentarze


Beata Kosmala
Uwielbiam Mrozu🙂dawno nie byłam czyjąś fanką
Evita Luisadeiluci
Świetna muza,,,,.... utwór,,,....,zarąbista,,,,,....Pasuje wszystko,tekst,muzyka oraz Mrozu# głos sztos!!!!!!!super uwielbiam ten utwór🎙✔🎙✔👌✔
marek wojas
MROZU ! Dobrze , że jesteś
Kuba R
Można kiedys nagrać wersję z orkiestrą symfoniczną, napewno byloby ciekawie
Mjak 1309
Od kwietnia tylko 313 tysiecy odsłon? Trochę mało jak na taką dobrą piosenkę. Wcale nie jest gorsza (a może nawet lepsza) niż to co śpiewa Dawid Podsiadło.
slawomir kedzierski
bardzo dobra muzaczekam na następne takie dobre utwory
Paweł Rudzki
Odkryty przez moja osobę przypadkiem na dniach pewnego miasta w 2019 r Jak dla mnie mega artysta. Często będę wracać do utworów tego Pana, dziękuję polubiłem ten gatunek muzyki dzięki takiemu artyście jak Mrozu.
Mirosława Kozłowska
slawomir kedzierski
piękne to jest
Wladek Wladek
I pomysleć,że chodzilismy razem do podstawówki.Świetny kawałek : )