Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Ania Karwan - Słucham Cię w Radiu Co Tydzień (Poplista Plus Live Sessions)

Dodano: 2019-05-28

Wyświetleń: 2652481

Czas trwania: 04:23

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Ania Karwan - Słucham Cię w Radiu Co Tydzień (Poplista Plus Live Sessions)


         Studio RMF FM odwiedziła Ania Karwan.
Specjalnie dla naszych słuchaczy wykonała wyjątkowe wersje swoich piosenek. Zobacz i posłuchaj!

Realizacja wideo: Paweł Olszowik | RMF FM 2019        

Komentarze


Andrzej Czarnecki
ideał! aż ciarki.
Brzydka Ona, brzydki On.
Już nie szukam bo to graniczy z cudem to jak znalezienie igły w stogu siana. Poddałam się i jestem dumna. Świetny kawałek, piękna kobieta.
Wi Wi
TEKST PIOSENKIANIA KARWAN: SŁUCHAM CIĘ W RADIU CO TYDZIEŃkiedy jest mi źle zawsze ta sama myślw głowie pojawia sie, starej historii bieglubię wnikać w niąsłyszę swój własny śmiechczuje na skórze dreszczwszystko dziś o mnie wieszbyło minęło – to nicniewidzialna wciąż łączy nas nićSłucham Cię w radiu co tydzieńszukam ukrytych w eterze wiadomościto nasz tajny szyfrjadąc przed siebie bez celuzawsze docieram do miejscaw którym kiedyś było dobrze miwodze palcem znówpo jednej z naszych maprozrysowany plan:mieliśmy zdobyć światzapętlona myśl:co jeśli to nie myzbyt idealny stan w pamięci nadal trwabyło minęło – to nictamta iskra wciąż będzie się tlićSłucham Cię w radiu co tydzieńszukam ukrytych w eterze wiadomościto nasz tajny szyfrjadąc przed siebie bez celuzawsze docieram do miejscaw którym kiedyś było dobrze mijeden ruch a będę gotowajedne znak a wskoczę bez słowa w ten ogieńmoment bez dnajeszcze się tli jedna myśli, byś był – nie miniejedna część mnie będzie już zawsze będzie próbować cofnąć ten czasjeszcze się tli
Durczykiewicz
Nie wiem, dlaczego, ale Pani Aniu nie podoba mi się to. Czy śpiewa Pani coś bardziej ambitnego, coś bardziej ciekawego, zróżnicowanego...? Taki mój pierwszy odbiór tej piosenki w Pani wykonaniu.
biro miro
Ale to gra... Zajebiste!
Fahrer 01
Słuchałem to w eterze super ,a teraz zobaczyłem na Youtube i tak sobię . Bardzo fajny kawałek , ale trochę wykonanie, gwiazdorskię 😑
Marcin Caliel
Żałuję bardzo, że to nie jest wersja studyjna. W sensie - słucham wersji studyjnej, i po "jeszcze się tli" czekam na to mistrzostwo świata, a tu nic :( Chórki są fajne, ale doskonale sobie pani Ania poradziła bez nich, a to co zrobiła na koniec (od 3:10 ~ 3:14) ... miazga. Nie potrzebuje pani chórków, pani Aniu ;) Jakby tak można było dorwać tą wersję na Tidalu to byłbym przeszczęsliwy. Zdecydowanie lepsza wersja, niż oryginał, ale to kwestia gustu.
Magdalena Kuliberda
Mega! Piękny głos Ani, linia melodyczna - wpada w ucho.
Grażyna Ananicz
Superancki utwor,fajne slowa.W takich utworach widze i slysze Cie Aniu.Bardzo optymistyczna piosenka;););)
Milena _
świetny kawałek♥ Ania super zdolna kobietka!