Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Czy Konfederacji uda się powtórzyć wynik G. Brauna? Robert Winnicki wRealu24!

Dodano: 2019-03-11

Wyświetleń: 29423

Czas trwania: 30:12

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Czy Konfederacji uda się powtórzyć wynik G. Brauna? Robert Winnicki wRealu24!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Stanisław Perek
Przed wyborami w Gdansku Pan Braun szedł powoli do gory we wszystkich sondazach. W momencie jak zaczął wystepować z Korwinem, i Winnickim jego notowania odrazu spadly o kilka procent. Ludzie mają dość politycznych nieudaczników.Bosak z Winnickim są w polityce kilkanascie lat i do czego doszli. Na pewno sa specjalistami od ciąglego łaczenia się dzielenia ,wchodzenia i wychodzenia zmieniania partii, ugrupowań . Winnickiemu udało się wjechać na plecach Kukiza do Sejmu, poczym opowiadając o swoich nielojalnych kolegach partyjnych zostawił Kukiza. W maju wykorzystał marsz zorganizowany w Warszawie przez Roberta Bakiewicza do kolejnego wylansowania się przed wyborami do Euro parlamentu. Nie udało się no to teraz Konfederacja i może się uda do Sejmu.
Teresa C
Uwazam ze jak Rzadzacy zle rzadza powinni byc czesciej zmieniali bo jak komus nie wychodzi tak jak Narod chce bo przeciez my ich wybieramy to warto by bylo wymienic bo jak ile ludzi jest na swiecie to kazdy ma inne zdanie o zyciu tak jak np demorelizacja naszych dzieci dzieci sa nasze i my mamy o ich wychowaniu decydowac a nie ktos inny a jak ktos chce prowadzic zgorszenie naszych dzieci to najlepiej jak sobie zmieni sobie Kraj gdzie te swinstwa sa uwazane
Robert Robski
W kosciele katolickim to tez zyd na zydzie tam siedzi
Magda atelma
RN musi się pozbyć ze swoich szeregów żydów i innych nacji a niestety w KONFEDERACJI wielu ich w tym RN przybyło o zgrozo i znowu mamy kolejna partyjkę pro żydowską na wypadek gdyby POPISyjonistycznemu rządowi się nóżki podwinęły . Już gotują nam NOWY żydowski rząd tym razem Ruch Narodowosyjonistyczny !!! Polska i Polacy znowu pod zaborem ! Tym razem pod okupacją szubrawców chazarskich z za Ukrainy i Izraela ! Po to ten POPISyjonistyczny rząd ściągnął na nasze Polaków głowy żołdaków USA którzy dodatkowo grabią nas z tytanu, po to ściągnięto do Polski 3,5 miliona ukraińców których JUdasz A. wyposażył w broń z naszych magazynów i jeszcze oprócz darmowego gazu za który my Polacy płacimy to jeszcze im odpalił miliardy dolców bezzwrotnej darowizny ! Po to aby nas dojechać POPISyjonistyczny rząd ściąga miliony uzbrojonych żydów których jest juz w Polsce ponad 6 milionów i wszyscy uzbrojeni po zęby i nawet nie muszą mieć zezwoleń i po to ten POPISyjonistyczny rząd w Polsce uchwalił ustawę 1066 aby obcy w naszej ojczyźnie mogli do nas strzelać jak do kaczek . Ale głupi ten goj polaczek znowu sobie ukręcił w wyborach pejcz na własne dupska ! Dość tej szarańczy tego żmijowego plemienia morderców dzieci i narodu Palestyńskiego . Zaczynamy kampanie przeciw żydom na CAŁYM ŚWIECIE . Polacy czytajcie książki Henryka Pająka np Idą Po Polskę i kilkadziesiąt innych w których jest zawarta prawda i tylko prawda o tym plemieniu które nie zazna zbawienia i dlatego ich śmierć jak to sobie wmawiają jest inna . I oby ta śmierć przyszła jednego dnia na całe to perfidne zakłamane bandyckie plemię niegodne życia na ziemi ! Brawo Michalkiewicz !!!
Halina Drewnik
Nie da się powtórzyć!? Dlatego że jest podobna do KOALICJI =zbiorowina nie wiadomo jaka??? Za mocno AGRESYWNI SĄ??? POLACY CHCĄ SPOKOJU
xxx yyy
Panie Winnicki Polacy potrzebuja wolnej Polski . Czy mozemy liczyc na Konfederacje,skoro w jej sklad znowu wchodza pewne osoby powiazane z Jonny Danielsem i Zydami . Chodzi o : Kamila Calek i Zyd z USA ,majacy polskie obywatelstwp- Pan Mathew Tyrmand . Czy w Polsce nie ma Polakow ? Pozdrawiam
Boss My Ass
Uwierzę w wasze szczere intencje jak dowiem sie że zajeliście sie sprawą handlu POLSKIMI DZIEĆMI w ramach zagranicznych adopcji.Winnicki już zrobił unik od tej sprawy a wy !? Jeżeli nie poruszycie tego problemu to będzie znaczyło że wcale nie odbiegacie daleko od obecnej władzy a wasze wypowiedzi to po prostu tylko ściema dla naiwnych polaczków ! NASZE DZIECI !!!
Jerry kubnik
Panie Robercie, należy dodac/pokazać jaki jest cel. Masoni i komuniści w ten sposób chcą zrujnowc populacje ludzkości. Zaczynają działać ludzie z NWO płacąc za nawet 10 krotne zmniejszenie ludności na globie ziemskim. Zostawią sobie około 600mln aby ktoś ich podmywał...Właśnie idą frontalnie. Proces trwa już od 1956 r. Czy ktoś wie kim był pan Radetzki? Poźniej byli The Beatles i 1968 r. Proces zagłady trwa ciągle !!!
4AveN
Sondaż w Dzienniku Wschodnim - Konfederacja 1 miejsce 28%, chyba jedyny nie fałszowany sondaż :D #KONFEDERACJA
Halina Drewnik
Jestem sercem z Wami!!! Myślę, tym razem jeszcze będziecie musieli być konkretną opozycją!!! Sprawdźcie się to następne wybory są Wasze!!!!