Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

PILNE! "Tylko nie mów nikomu" i protesty ws. 447! Szlachtowicz i Rola! Telefony LIVE wRealu24!

Dodano: 2019-05-14

Wyświetleń: 63186

Czas trwania: 01:17:58

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału PILNE! "Tylko nie mów nikomu" i protesty ws. 447! Szlachtowicz i Rola! Telefony LIVE wRealu24!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Tomasz Czeslaw
Nie wiem kto bardziej zaślepiony nienawiścią, prowadzący czy dzwoniący, MASAKRAMieszanie protestantów z żydami, tłumaczenia że to nie ludzie tylko system.. Dobrze że nie wyjdziecie z tego podziemia
Polski Polak
CENZURA w realu24?9:18 Pani Ania mówi o poważnych rzeczach A wg mnie reakcja pana Piotra była lekko mówiąc nie na miejscu, ucieta rozmowa w niegrzeczny nawet sposób!!!Poza tym podczas tej rozmowy Pan Piotr wygląda jak by się nudził czy nawet usypiał, zobaczcie mimike itpJak już nadajecie program dla widzów wrealu24 i odbieracie telefony to wypada wysłuchać co ludzi mają do powiedzenia
Ewelina Wadas
Żałośni...
1 Heretyk
Aha, czyli twierdzicie, że komuniści mieli armię zboczeńców, którą podrzucili do krk. Niestety nie było takiej potrzeby, gdyż na całym świecie mamy afery z udziałem księży pedofili. Ej zakichani redaktorzy - wasza gadka tylko potwierdza, że siedzicie w czterech literach zakłamanych biskupów i tylko udajecie, że nic nie widzicie!
jacek bzzz
Nie bronie pedofili ale film już od razu mówiłem moim znajomym nie był puszczony bez przyczyny ....To było po to by wyciszyć protest przeciwko ustawie 447 żeby mówiło się o pedofili u księży (bo na to jest popyt to jest teraz na fali) a nie o roszczeniach . Pedofile są we wszystkich grópach zawodowych w policji , szkolnictwie na budowie w sądownictwie itd... ps. KONFEDERACJA 👍👍👍 !!!!!
Kate Zuk
Rola ty jesteś pierdolnięty!!!!Owszem jest pedofilia i wsrod nauczycieli itp itd.Ale nigdzie tak sie nie kryje pedofilow jak w kościele.I nie odwracajcie uwagi od problemu!!!
majqq yhym
Panie Marcinie zawsze was ogladalam i kibicowalam ale teraz mam rozne odczucia to co tu pojechaliscie to brak slow ..
Maria K
Pierdolenie o chopinie. Wszyscy pedofile w kosciele to KGB - smiech na sali
Piotr W
A skąd Wam wyszło to 3 procent? Przecież to bardzo dużo, jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Episkopat mówił o około 300 przypadkach w ciągu ostatnich 30 lat. Pozdrawiam.
Krzysztof Super
To bylo odwrócenie uwagi od ustawy 447 i marszu przeciw roszczeniom, jakoś w telewizji cicho o delegacji Izraela o tym ze napadnięto naszego konsula w Izraelu, no chyba ze bylo powiedziane ale tylko chwilę aby zaraz przeslonic te informacje opowiesciami o filmie tylko nie mow nikomu i pedofilii księży, jak zwykle odwrócenie uwagi od tego co ważne.