Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Cejrowski: państwo nie może być złodziejem ani paserem! #StudioDzikiZachód 2019/03/11 Odc. 8 Cz. 1/2

Dodano: 2019-03-12

Wyświetleń: 80530

Czas trwania: 30:45

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Cejrowski: państwo nie może być złodziejem ani paserem! #StudioDzikiZachód 2019/03/11 Odc. 8 Cz. 1/2


         M.in. o bursztynie, rekomunizacji, dowodach osobistych i służbie zdrowia rozmawiają Wojciech #Cejrowski i Krzysztof Skowroński.

Link do cz. 2: https://www.youtube.com/watch?v=9fvEcZ54Z2M

#StudioDzikiZachód w poniedziałki o godz. 17 w Radiu WNET - Warszawa 87,8 FM, Kraków 95,2 FM - a we wtorki na kanale YouTube Wojciecha Cejrowskiego.

Subskrypcja kanału: https://www.youtube.com/WojciechCejrowski?sub_confirmation=1

#rekomunizacja
#Inka        

Komentarze


Paul Market
Dobrze mówi W.C. państwo wybiera nam kandydatów na ktorych możemy głosować. Ameryka potężna bo dano obywatelom prawo wyboru. U Nas ryskie i niemcy nie pozwolą byśmy stali sie silnym krajem, dlatego jest jak jest w Polsce
Irena K
mądry człowiek ten Cejrowski...
Ma JA
Drogi panie kapitanie Cejrowski. Czy tez oddajemy kamienice z ktorych tylko ceglowki zostaly po wojnie a ktore panstwo czyli MY odbudowalismy. Jesli tak to prosze o zwrot pieniedzy mojej rodziny po obecnej wartosci. Moim rodzicom odbierano obowiazkowo skladki na odbudowe Warszawy. Ciekawa jestem opinii pana Cejrowskiego na ten temat. W tym czasie kiedy my Polacy odbudowywalismy ich kamienice oni siedzieli w ameryce I byznesik walili.
Mariusz
Panie Wojciechu, nie można takiej tablicy z nazwą ulicy zwyczajnie sprzedać gdyż na zakup zgodnie z prawem został rozpisany przetarg (o którym wiedział tylko brat ogłaszającego przetarg), który wygrał brat ogłaszającego przetarg. Po zdemontowaniu tablic nie można ich zwyczajnie sprzedać bo znowu zgodnie z prawem trzeba ogłosić przetarg na utylizację, który wygra jak poprzednio brat lub szwagier ogłaszającego przetarg. MIŚ 😜.
Nadija Kreyger
No wlasnie tak slucham i sie zastanawiam. Jakies kilka lat temu miasto stawialo slupy oswietleniowe na naszej wiosce. Slupy zostaly postawione na naszej ziemi, ziemi ktora uprawiamy od czterech pokolen. Kiendy stryjek poszedl do urzedu z postulatem odszkodowania za zajecie ziemi to dostal odpowiedz ze tak wygladaly plany zagospodarowania i nic nam nie nie nalezy za to ze cztery slupy stoja prawie na srodku pola uprawnego. Teraz brat kreci sie pomiedzy slupami z plugiem jak na jakims slalomie. Uwazam ze pwoinni nam zaplacic za dzierzawe tych kawalkow bo przeciesz tam gdzie teraz stoja te betonow kije roslyby sobie spokojnie dodatkowe sadzonki pomidowro. Panie Cejrowski ma pan racje ze nie mamy prawa wlasnosci.
Remigiusz Skoneczny
Pan Wojciech jak zwykle ciekawie potrafi rozmawiać o rzeczach niełatwych. Z perspektywy USA wolność zawsze wygląda trochę inaczej. Ciekawi mnie czy i jak będą poruszone kwestie przekopu Mierzei Wiślanej w programie "Złoto Bałtyku" na History.
thescreamsone
Są są SĄ!! grunty prywatne!!
thescreamsone
Odpowiadam: działki pod przekop kupili czołowi politycy PiS, a gdy dojdzie do inwestycji (do, której dojdzie gwarantuję) dostaną pokaźne odszkodowania z tego tytułu. Dziękuję dobranoc
Mirek Pindor
Czy pan redaktor może szybciej składać zdania. Bo jak pan mówi to wydaje mi się że ma pan problem z językiem polskim pozdrawiam
Edward Krzysik
Ja Ja