Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Anna Bryłka o ataku Mosbacher, PiS i POLexicie! Czy wyjście z UE jest możliwe?

Dodano: 2019-05-17

Wyświetleń: 19153

Czas trwania: 47:23

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Anna Bryłka o ataku Mosbacher, PiS i POLexicie! Czy wyjście z UE jest możliwe?


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Bozena Cho
Głosując na KONFEDERACJE jest szansa uratowania naszej POLSKI. Polonia z NY pozdrawia KONFEDERACJE i trzymamy kciuki za WAS w jesiennych wyborach Pani Aniu.
Jolanta Polonia
Polacy_wybory do sejmu_zadajmy od komisji zaświadczenie o udziałe__róbmy zdjęcia listy konfederacja ze_swoim iksem__była konsternacja__ale ostatnio otrzymałam zaświadczenie Ponadto musimy zrobić stałe zlecenie np po10zł na Marsz niepodległości i media narodowe jola k Cwp
testerr testowwyyy?
Dzisiaj, masz mój głos :)
Gregorio Brozyna
https://youtu.be/Y9QcI9afVnc
Krystyna Polubinski
Przez lata Polacy zyli mitem Ameryki (jeszcze teraz trwa to zaslepienie). UE otworzyla Polakom mozliwosc przemieszczania sie z miejsca na miejsce.,zauwazyli, ze gwaltownie zmienilo sie otoczenie , zaopatrzenie i styl zycia. To jest widoczne .Niewielu jednak zdaje sobie sprawe jakim kosztem to sie odbywa. Zagrozony jest polski handel, rolnictwo, przemysl. Powoli stajemy sie niewolnikami liderow UE. Przecietny mieszkaniec naszego kraju nie zadaje sobie trudu, aby do tego dojsc. Nalezy wszelkimi sposobami uswiadamiac narod. Teraz jest czas na to !
MejsonPL
jak wy kurwa chcecie exportować węgiel ? przecież to nasze Polskie złoto
Mark Zembron
Wlasne medi I gazety naglosnily by KONFEDERACJE.. moze masa ulotek z adresem internetowym. waszym I kooperantow , wykladow I spotkan. I z marszu. V 11 2019? Reklamy w gazetach itd.
Galaxy Stern
Konfederacja to wzör dla Polskiej Polityki . jestescie wspaniali , powodzenia .
Rebeliant1994
Wszyscy piszą, że pani Anna jest bardzo mądra, nikt nie wspomniał, że jest też ponadprzeciętnie urodziwa. Pozdrawiam wszystkich :)
22annabella22
19:00 W ogóle nie rozumiem o co chodzi z ta wspólpraca z Iranem. Po prostu najzwyczajniej w świecie powinniśmy zawierać kolejne kontrakty, a jak ambasada USA bedzie miała jakies pytania to po prostu odpowiemt. Bo sie nam to opłaca. Czy nie możemy robic tego co sie nam opłaca? To niech nam to powiedzą i zaproponuja finansowa rekompensate, bo jak nie to robimy swoje. Nie jest nam potrzebny nadzorca do kontaktów gospodarczych. I trzeba to jasno powiedzieć prosto w oczy prezydentowi Trumpowi w obecnosci kamer jak przyjedzie do Polski. My chcemy byc w NATO. Realizujemy nasze zobowiazania fiannsowe, ale gospodarczo nie chcemy byc od nikogo zależni. Ambasador USA nie bedzie nam, tu mówił co mamy robić i gdzie. Tym bardziej, że jest to osoba nie rozumiejaca naszej mentalności i wroga ideologicznie (ideologia talmudyczna jest wroga chrzescijańskwtu).USA maja problem u siebie. Za bardzo sie poddali antychrzescijańskiej polityce środwisk finansowych. Nie możemy dopuscic do tego u nas. Nawet prezydent Trump osobiscie ma ten problem, bo ma ziecia z tych środowisk. Talmudyści maja tak obrzydliwą ideologie, że NIKT na świecie nie powienien sie na nia godzic, bo musialby uzanć, że nie jest człowiekiem i że nie przysługuja mu prawa człowieka, poniewaz wg ideologii talmudycznej jest tylko zwierzęciem w ludzkiej postaci i został stworzony tylko po to żeby służyc wyznawcom talmudyzmu.