Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

dr Jerzy Jaśkowski - Jakie badania warto regularnie robić?

Dodano: 2019-02-22

Wyświetleń: 92724

Czas trwania: 13:06

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału dr Jerzy Jaśkowski - Jakie badania warto regularnie robić?


         W kolejnym ze spotkań z dr Jerzym Jaśkowskim pytamy go jakie badania należy regularnie przeprowadzać, aby mieć kontrolę nad stanem organizmu.        

Komentarze


Lucjan Kozłowski
Pan doktor jest taki sam wiarygodny jak "baby szeptunki" spod Hajnówki, jak wam nie wstyd pochwalać szarlatana a może nawet cynicznego oszusta.
A. Szynwelski
Szczegóły o Witaminie D https://www.youtube.com/watch?v=wpfKrO6fh_Q&t=368s
Halina Piechaczek
No przepraszam komu zaufać i do kogo iść się leczyć , jak tu taki podobno dobry lekarz dr.n.med.Jerzy Jaśkowski został zawieszony w prawie wykonywania zawodu tacy lekarze są na wagę złota . No cóż trzeba jak w tej piosence daleko od noszy ,omijać szpitale.
Elżbieta Haratonian
Bardzo dziękuję Panie Doktorze..
Ana Sylvia
Vitamina D na odpornosc? ??
Oscar Lewandrowski
Dziekujemy Bogu że mamy jeszcze takich ludzi jak doktor Jaskowski Zięba Czerniak szacunek dla Was pozdrawiam
Karina Adamek
👍dziekujemy
pratkror polski
coz mam problem aby opisac wartosc wypowiedzi pana dr Jaskowskiego...dlaczego ? nie dlatego ze dr. Jaskowski opowiada "Bzdury". problemem jest opisanie jego wypowiedzi i pozostanie nadal w tzw .sferze naturalnego leczenia bez ponoszenia konsekwencji ... . pan J.jaskowski Jest wybitnym intelektualista i potwierdzam ze gdybysmy sie spotkali bylibysmy 'kumplami...' MAM ZIELARNIE W POZNANIU. UL. RYNEK LAZARSK 4 ....zycze wszystkiego najlepszego dla pana dr.. w razie problemow prosze o kontakt ...pratkror polski
j z
Pan Doktor jest zbyt mądry i uczciwy ,dlatego zabronili gdyż czuli się zagrożeni prawdą, Panie Doktorze dużo zdrówka i sił, szacunek wielki mamy do Pana
Arek Kędra
Czy ma ktoś kontakt do pana doktora?Chciałbym pojechać do niego że swoim dzieckiem.prosze o informacje jeśli ktoś ma tel lub jakiś adres.