Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Seks w epoce kamienia

Dodano: 2014-11-09

Wyświetleń: 2217731

Czas trwania: 44:59

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Seks w epoce kamienia


         Film przedstawiający efekt spotkań różnych paleolitycznych archaicznych grup ludzkich. Genetyk Svante Paabo od lat bada neandertalskie aDNA (starożytne DNA) i odnajduje jego sekwencje w genomie współcześnie żyjących ludzi. Na podstawie analiz jego zespół dokonał odkrycia nieznanej dotąd kolejnej obok neandertalczyka grupy ludzkiej zamieszkującej w paleolicie Eurazję, denisowiańczyka. Jak się okazuje sekwencje nukleotydów charakterystyczne dla członków tej grupy również są obecne w DNA ludzi współczesnych. Fakt wystąpienia w puli genowej człowieka współczesnego sekwencji neandertalskich i denisowskich wskazuje na uprawianie przez naszych przodków seksu z przedstawicielami tych grup. Oznacza to, że grono naszych przodków należy powiększyć o neandertalczyków i denisowiańczyków, wszyscy jesteśmy hybrydami ... każdy inny wszyscy spokrewnieni.        

Komentarze


Łukasz S.kyWalker
Dzięki!
Mike
Myślałem że będzie tu odp. na pytanie czy starożytni robili minetke lub tzw. lodzika , a tu lipa .
Jacek Kuc
mezczyzni maja punkt G wiec co sie oszukiwac . jeden drugiego jechal od zawsze
pati ocheduszka
Buhaha Hahaha buhaha buhaha Hahaha haha
Prasetiyo Prasetiyo
Tolonng putar film yang baru
Polak mały
Naciągane bzdety. Mitologia.
mentos
co zrobiłaś z ustami..a było dobrze..
Michał Wydra
Ten program to sztandarowy przykład dzisiejszej politycznie poprawnej myśli pseudonaukowej . Przedstawiciel gatunku Homo Sapiens to ciemnoskóry mężczyzna , który po przybyciu na tereny prymitywnych ( białych ! ) neandertalczyków zdobywa jedną z ich półinteligentnych samic płodząc z nią brązowe piękne dzieci . Jest to słabo kamuflowany przekaz podprogowy skierowany do europejskich białych kobiet że warto kopulować tylko z murzynami względnie innymi gównianoskórymi bo tylko oni są pełnowartościowymi reproduktorami.
lucio marczyński
Dla mnie dziwne jest że praczłowiek przetrwał i rozwinął się w środowisku zwierząt przystosowanych do zabijania......
Skinfoxe Prime
Szczerze? Ta dziewczyna neandertalska z taką twarzą miałaby szanse jedynie na niewidomego chłopaka. W ogóle to kupy się to nie trzyma bo gdyby te gatunki się mieszały tak długo i na taką skalę to mielibyśmy 50% ich genomu a nie 2%. To raczej wyniki gwałtów lub sytuacji kryzysowych.