Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Iwan Turgieniew - Stepowy Król Lir 1977

Dodano: 2019-01-10

Wyświetleń: 10510

Czas trwania: 01:22:16

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Iwan Turgieniew - Stepowy Król Lir 1977


         Martyn Pietrowicz Charłow postanawia przepisać gospodarstwo dwóm córkom: zamężnej Annie i Eulampii. Sąsiedzi ostrzegają jego, by tego nie robił za życia. Martyn jest jednak przekonany, że córki nadal będą okazywały mu posłuszeństwo. Po przepisaniu majątku Martyn popada w konflikt z zięciem i córkami.

Obsada: Zofia Małynicz (Natalia Nikołajewna), Marcin Sławiński (Mitia), Franciszek Pieczka (Charłow), Anna Chodakowska (Eulampia), Hanna Balińska (Anna), Eugeniusz Robaczewski (Sletkin), Wiktor Nanowski (Kwiciński), Wojciech Siemion (Suwenir) oraz Edmund Fidler, Henryk Szletyński, Kazimierz Dejunowicz, Wilhelm Wichurski, Marian Rułka, Wojciech Kępczyński, Grzegorz Wons, Czesław Roszkowski, Zbigniew Kryński, Janusz Zakrzeński, Ewa Smolińska        

Komentarze


cecylia plocka
Martyn Pietrowicz Charłow powinien pobierać nauki od naszego Macieja Boryny ;;;; na wycug do was nie pójdę [ do dzieci ] Wspaniała sztuka pouczająca ,wspaniała gra aktorów,Polecam i pozdrawiam serdecznie .
Cezary Rozenfeld
Wspaniała sztuka dziękuję za możność obejrzenia .
Lidia Poplawska
Poruszajace ..i godne ubolewania postepowanie co niektorych... Wspanialy F.Pieczka i cudowna Z.Malynicz .Piekna oprawa muzyczna a ostatnia scena samobiczowania jest jakze wymownym i wlasciwym zakonczeniem sztuki.
Lidia Polomska
problem aktualny do dzs,,przepisz dziecku majatek a odrazu wystawia za prog
Teresa Kubik
cudowna sztuka i gra aktorow
James Bond
Panie Julianie Apostata serdecznie dziekuje za tak wspanialy prezent jaki dzis otrzymalem w postaci tej sztuki.Ogladac cos tak znakomicie zagranego przez tak najlepszych aktorow to prawdziwa radosc.
Jerzy Wilczyñski
Człowiek potrafi tworzyć sytuacje a one człowieka...Dziękuję Panie Julianie.
Jola Kasprzyk
wspaniała sztuka, i dziękuję za udostępnienie. Na Twoim kanale istne perełki,a jedyne co mnie rozwala ,to że jest nas tak mało!!!!Niemniej nie w ilości siła...pozdrawiam serdecznie wszystkich widzów,Juliana szczególnie!:-))
Ewa Sałagacka
Oczarowana jestem.Dziękuję
Elzbieta
Jak zwykle --- samo życie !!!!!!!! " Cezanne , patrzy na drzwi. Czeka na syna, na swoje "słońce " . Ale drzwi nie otwierają się "....