Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Choroby autoimmunologiczne. Plaga XXI Wieku - Hubert Czerniak.

Dodano: 2019-03-29

Wyświetleń: 189542

Czas trwania: 01:55:26

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Choroby autoimmunologiczne. Plaga XXI Wieku - Hubert Czerniak.


         Konferencja Zdrowie w Twoich Rękach, Zagrożenia XXI Wieku, 16 marca 2019, Radom.

Wspaniali Widzowie i Goście NTV, 
Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 

PLN: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 
EUR: 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 

Dziękujemy :)        

Komentarze


Aneta Cieslarczyk
Witamina c z grupy b,która to?
Krystyna Sobon
Mnie endokrynolog już kilkanaście lat nie bada FT3 i FT4,tylko sam TSH
Krystyna Sobon
W aptekach płyn Lugola drożeje cały czas---dwa miesiące temu 7 zł teraz 10 zł.
Shogun D3 H2SiO3
Czy jest możliwe zrobienie materiału jak rozpoznać proces zapalny przy chorobach autoimmunologicznych? Znam przypadki kiedy wyniki badań są w normie CRP, OP itp a istnieje choroba autoimmunologiczna. Taka wiedza jest bardzo ważna bo zwykle polegamy na zaleceniach lekarza prowadzącego a może powinniśmy zastoszczyć się dodatkowo o wyciszenie procesu zapalnego tylko jak go rozpoznać jak nam lekarz o tym nie powie.
Artur Kania
Kilkadziesiąt gatunków grzybów jadalnych występujących min. w Polsce, zawiera w swoim składzie składniki silnie przeciwzapalne, przeciwnowotworowe, przeciwstarzeniowe, np. B-glukany, ergotioneinę, glutation, oraz inne składniki. Składniki te są termostabilne, czyli gotowanie lub duszenie grzybów w wyższej temperaturze nie zmniejsza ich pozytywnego działania. Początkiem najczęstszych obecnie chorób trapiących ludzkość są stany zapalne, wywołane przez różnorodne czynniki. Podając w pożywieniu składniki silnie przeciwutleniające zmniejszamy lub eliminujemy stany zapalne, co prowadzi do wyzdrowienia. Macie problemy ze stanami zapalnymi jelit, naczyń krwionośnych (miażdżyca), ze stanami zapalnymi dróg oddechowych, z wątrobą, stanami zapalnymi mózgu, zwiększcie w swojej diecie udział różnych potraw z grzybów jadalnych, podgrzybka, prawdziwka, koźlaka i innych i obserwujcie stan organizmu. Jeśli dieta pomogła, dzielcie się wiedzą z innymi. Czytajcie o przeciwzapalnych właściwościach grzybów. Tutaj można posłuchać audycji o właściwościach popularnych leśnych grzybów jadalnych:@t Obserwuje ludzi wokół i zauważam, że ludzie, którzy mają w swojej diecie jadalne grzyby leśne rzadko lub w ogóle nie chorują.Zachęcam badaczy z Uniwersytetu i Akademii Medycznej do podjęcia badań nad właściwościami leczniczymi grzybów leśnych. Grzyby są antidotum na stany zapalne, wbrew jakimś zabobonom naukowym pomagają odtruwać wątrobę, wg różnych obserwacji działają profilaktycznie przeciwnowotworowo i są lekami na nowotwory. Grzyby Reishi stosowane w Chinach od tysięcy lat uważane są za pokarm nieśmiertelności.Proszę zauważyć, że osoby, u których jest nawet genetyczna skłonność do nowotworzenia, kiedy będą przebywały we właściwych warunkach, na leczniczej, prozdrowotnej diecie, albo kiedy ich dieta będzie zawierała składniki silnie przeciwnowotworowe, będą mogły żyć w zdrowiu, bez usuwania organów, które są potrzebne lub konieczne do życia w pełni.Jak wszyscy wiedzą główną przyczyną chorób nowotworowych są kancerogeny w pokarmie (pestycydy), w powietrzu (palenie, wyziewy chemiczne, zatrute powietrze), w wodzie (środki myjące, środki ochrony roślin), kancerogeny w naszym otoczeniu (kleje i impregnaty w meblach, pierwiastki promieniotwórcze w budownictwie (beton, tynki i itd.). Dlaczego badacze uniwersytetów nie walczą, żeby zablokować stosowanie chemii kancerogennej, przecież to jest udowodniony czynnik. Profilaktyka jest przecież najważniejsza. Zamiast szerzyć wiedzę profilaktyczną, to nieudolnie próbuje się z minimalnym procentem skuteczności leczyć. Nie można leczyć chorób, jeśli nie zna się ich przyczyn, ale jeśli zna się ich przyczyny można zapobiegać, można unikać przyczyn.
j z
A jaki jonizator, firma ? Poleca Dr Czerniak ?
j z
Dziękuję ! DZIĘKUJĘ!!!
Anna Z.
Mój wujek przy rozpoznanym stwardnieniu rozsianym ma przepisane statyny! W chorobie, w której niszczone są osłonki nerwowe zbudowane z cholesterolu, on ma to jeszcze przyspieszone, poziom jego cholesterolu to 120 mg/dl. Zbrodnia w białych rękawiczkach...
Beata Gajur
ABSOLUTNA PRAWDA PANIE HUBERCIE !!!!! SWIETNY MADRY WYKLAD !!!!! Serdecznie dziekujemy i pozdrawiamy 🌞🌹
Adrian Szyszka
Dieta ketogeniczna ma jedną wadę moim zdaniem. Nie da się po niej dobrze wypróżnić bo jest uboga w błonnik.