Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wyśmiała go na randce...co takiego zrobił ?🔺

Dodano: 2018-05-17

Wyświetleń: 15953

Czas trwania: 06:38

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Wyśmiała go na randce...co takiego zrobił ?🔺


         **************
http://www.kobietyipodryw.pl/produkty/ - moje kursy wideo
*************        

Komentarze


Natalia
Ale masz ładne oczy...
lukasz wosik
a co ty robisz w firmie ? jak wygląda twoja praca weż zrób o tym kiedyś film
mariusz michalski
żałone
Przyjemniaczek
Jak one są jakieś głupie, "domyślają się czy on coś od nich chce, czy nie". No co facet może innego chcieć jak bierze numer i umawia spotkania jak nie randkę..
Konrad Łęcki
hahaha ja te same błędy często popełniam :D Pozdrawiam!
Józef Franciszek
Jak co ma być dla kogo to będzie .Przysłowie mówi wyraźnie:JAK SIĘ CO KOMU ZNACZY ,TO NA ŚRODKU DROGI SÌĘ ROZKRACZY.
Maciej Hess
200% racji...
Jarek C
ten kolega nie trafił na takie dziewczyny jak ja, jedna była już zakochana po pierwszym dniu znajomości a inne szybko same proponują spotkania randki i jeszcze mają pretensje ze ja tego nie zaproponowałem :-D
MatiKosa
To co jest przedmiotem tego filmu to jedna z najważniejszych rzeczy w relacjach z kobietami. Czytałem o tym już parę lat temu w świetnej książce, Krzysiek może ją zna, taka biblia odnośnie tych spraw ;) W każdym razie, kobiety kochają nie wiedzieć. Pamiętam jak kiedyś udało mi się zaprosić do mojego miasta moją pierwszą miłość (znaczy się ja się w niej podkochiwałem, ona mnie bardziej miała za przyjaciela). Przygotowałem wszystko niemal co do minuty. Jak wyszło? Na maxa sztywno, sztucznie i to było widać, szybko jej humor opadł. Dodam, że tydzień wcześniej zrobiłem akcję, na którą wcześniej nigdy by mnie nie było stać: pisaliśmy przed północą, ja zbudowałem ciekawy, lekko erotyczny klimat i mówię, że jedziemy na plażę. Jej ekscytacja była tak ogromna, że się zgodziła, a na spotkanie chciała przynieść wino...Nie zrobiła tylko dlatego, że byłem kierowcą. I choć do niczego tamtej nocy nie doszło (rzecz jasna z mojej winy, katastrofalny błąd, warunki były idealne), to unikalny klimat nocnego wypadu na plażę nad brzegiem morza przy czystym niebie pełnym gwiazd...na długo pozostanie w pamięci. Z takich okazji trzeba korzystać bo rzadko się trafiają.Wracając do tematu, kobiety potrzebują czegoś takiego jak 'plausible deniability' czy w tłumaczeniu 'wiarygodnej wymówki'. Jak jej powiesz: chodź do mnie do domu, będziem się chędożyć -to choćby ona miała na to ochotę...nie zrobi tego, żeby nie wyjść na łatwą. Ale jak jej zaproponujesz film lub też obejrzenie swojej kolekcji znaczków, no to wtedy już co innego ;) Ona i tak wie do czego może dojść, ale...no właśnie nigdy nie wiadomo i to jest pociągające :) A jednocześnie w razie czego ona ma na co zwalić winę, że przecież chodziło o oglądanie znaczków, a dalej to no cóż..."jakoś tak wyszło" :)Polecam na spontanie i nie odpowiadać zbyt szczegółowo na pytania "co będziemy robić". Będzie pogoda to na spacer, nie to kawiarnia, a nie to zabieraj ją do auta i jedziecie gdzieś na górkę lub też się przejechać, a może na burgera jeśli będzie ochota - tak wychodzi najlepiej :)
Santa Muerte
Powiem tak ...... chuj w dupę kobietom