Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wyśmiała go na randce...co takiego zrobił ?🔺

Dodano: 2018-05-17

Wyświetleń: 15275

Czas trwania: 06:38

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Wyśmiała go na randce...co takiego zrobił ?🔺


         **************
http://www.kobietyipodryw.pl/produkty/ - moje kursy wideo
*************        

Komentarze


mariusz michalski
żałone
Przyjemniaczek
Jak one są jakieś głupie, "domyślają się czy on coś od nich chce, czy nie". No co facet może innego chcieć jak bierze numer i umawia spotkania jak nie randkę..
Konrad Łęcki
hahaha ja te same błędy często popełniam :D Pozdrawiam!
Józef Franciszek
Jak co ma być dla kogo to będzie .Przysłowie mówi wyraźnie:JAK SIĘ CO KOMU ZNACZY ,TO NA ŚRODKU DROGI SÌĘ ROZKRACZY.
Maciej Hess
200% racji...
Jarek C
ten kolega nie trafił na takie dziewczyny jak ja, jedna była już zakochana po pierwszym dniu znajomości a inne szybko same proponują spotkania randki i jeszcze mają pretensje ze ja tego nie zaproponowałem :-D
MatiKosa
To co jest przedmiotem tego filmu to jedna z najważniejszych rzeczy w relacjach z kobietami. Czytałem o tym już parę lat temu w świetnej książce, Krzysiek może ją zna, taka biblia odnośnie tych spraw ;) W każdym razie, kobiety kochają nie wiedzieć. Pamiętam jak kiedyś udało mi się zaprosić do mojego miasta moją pierwszą miłość (znaczy się ja się w niej podkochiwałem, ona mnie bardziej miała za przyjaciela). Przygotowałem wszystko niemal co do minuty. Jak wyszło? Na maxa sztywno, sztucznie i to było widać, szybko jej humor opadł. Dodam, że tydzień wcześniej zrobiłem akcję, na którą wcześniej nigdy by mnie nie było stać: pisaliśmy przed północą, ja zbudowałem ciekawy, lekko erotyczny klimat i mówię, że jedziemy na plażę. Jej ekscytacja była tak ogromna, że się zgodziła, a na spotkanie chciała przynieść wino...Nie zrobiła tylko dlatego, że byłem kierowcą. I choć do niczego tamtej nocy nie doszło (rzecz jasna z mojej winy, katastrofalny błąd, warunki były idealne), to unikalny klimat nocnego wypadu na plażę nad brzegiem morza przy czystym niebie pełnym gwiazd...na długo pozostanie w pamięci. Z takich okazji trzeba korzystać bo rzadko się trafiają.Wracając do tematu, kobiety potrzebują czegoś takiego jak 'plausible deniability' czy w tłumaczeniu 'wiarygodnej wymówki'. Jak jej powiesz: chodź do mnie do domu, będziem się chędożyć -to choćby ona miała na to ochotę...nie zrobi tego, żeby nie wyjść na łatwą. Ale jak jej zaproponujesz film lub też obejrzenie swojej kolekcji znaczków, no to wtedy już co innego ;) Ona i tak wie do czego może dojść, ale...no właśnie nigdy nie wiadomo i to jest pociągające :) A jednocześnie w razie czego ona ma na co zwalić winę, że przecież chodziło o oglądanie znaczków, a dalej to no cóż..."jakoś tak wyszło" :)Polecam na spontanie i nie odpowiadać zbyt szczegółowo na pytania "co będziemy robić". Będzie pogoda to na spacer, nie to kawiarnia, a nie to zabieraj ją do auta i jedziecie gdzieś na górkę lub też się przejechać, a może na burgera jeśli będzie ochota - tak wychodzi najlepiej :)
Santa Muerte
Powiem tak ...... chuj w dupę kobietom
Moriusz S
Zapomniałeś jeszcze dodać że kobiety są różne. Trzeba wyczuć sytuację.
Klaudia S
100% racji. :)