Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

The Dumplings – Oddychasz (do audiobooka “Lśnienie”)

Dodano: 2016-05-13

Wyświetleń: 408214

Czas trwania: 03:12

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału The Dumplings – Oddychasz (do audiobooka “Lśnienie”)


         Zespół The Dumplings prezentuje nowy utwór zatytułowany ‘Oddychasz’ nagrany do audiobooka - superprodukcji „Lśnienie” Audioteki. Nowy singiel powstał po usłyszeniu przez artystów słuchowiska z Agatą Kuleszą i Adamem Woronowiczem w rolach głównych, które jest wierną adaptacją horroru wszech czasów Stephena Kinga. 
 
"Tak całkiem szczerze, to zaczęliśmy od filmu Kubricka, absolutnie świetnego i klimatycznego. Po nim od razu sięgnęliśmy oczywiście po książkę, bo ważne jest, z czego wyszło takie cudo. Powieścią zachwyciliśmy się od razu. Lubimy posiłkować się mrocznymi tekstami kultury, wiele wnoszą one do naszych tekstów i muzyki. Pierwsza, jak i druga płyta oparte są o bardzo ciężkie filmy, książki i teksty. Kiedy dostaliśmy propozycję napisania muzyki do audiobooka ‘Lśnienia’, bardzo się ucieszyliśmy. Nasza wyobraźnia miała duże pole do popisu. No i oczywiście pracowaliśmy w nasz ulubiony sposób, czyli opierając muzykę o powstałe już dzieło." – tak o nowym utworze wypowiadają się Justyna Święs oraz Kuba Karaś.


Oddychasz jest oficjalnym singlem do audiobooka ‘Lśnienie’ Stephena Kinga.

Lśnienie - superprodukcja Audioteki
Dowiedz się więcej: http://www.lsnienie2016.pl
Pobierz audiobooka: http://audioteka.pl/lsnienie
Posłuchaj http://wmg.lnk.to/TheDumplingsOddychasz

Music video by The Dumplings performing Oddychasz (do audiobooka 'Lśnienie'. (P) 2016 The copyright in this sound recording is owned by Warner Music Poland Sp. z o. o.        

Komentarze


tenkrissirknet
Justyna is my true love! Kocham cie!
Piotr Wietrzykowski
hit!!!!
IlCiclofichetto
Why you don't write in English? :-)
Maciej kancelarczyk
Świetna piosenka, dziewczyna ma piękny głos, piosenka pasuje do Lśnienia
Jovi Suzana
<3
Juan Pastenes
la amo
Dominika Rydz
Genialne!!!
rara avis
chwale sie Wasza nuta w UK, bardzo jestescie przystepni z braku lepszego okreslenia :) brawo!
Wojciech Wieczorek
To jest po prostu piękne
MrsMustache
Ten utwór jest magiczny, niepowtarzalny. Słusznie ktoś zauważył, czuć w nim nutkę dawnych czasów... Dla mnie lat 90. Starcia się nowoczesności z brakiem czegokolwiek. Ze starymi filmami pokroju: Psy, Ciemna Strona Wenus. Jesteście niesamowici, zdolni! wyjątkowi! Nigdy nie zatraćcie tej chęci bycia alternatywnymi artystami. Właśnie to Was wyróżnia w pokoleniu XXI wieku. Pokoleniu wszechobecnego chłamu, lansu i pustki. Dziękuję. Dziękuję za ten utwór!!!