Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

"Wywiad z... Kortez"

Dodano: 2017-03-31

Wyświetleń: 75042

Czas trwania: 20:16

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału "Wywiad z... Kortez"


         www.tvproart.pl
www.facebook.com/tvproart
[email protected]        

Komentarze


Kasia Nowak
Kortez ja kładę się spać...I płaczę właśnie słuchając Ciebie...I szukam wyjścia z sytuacji, która mnie dobija teraz... Dziękuję za te teksty! Rób to dalej! 🥰
Beata G.
oj, chciałabym usłyszeć w jednym utworze Panią Agnieszkę Chylińską i Pana - Panie Łukaszu. To by byłą psychoterapia :) lepsza od pójścia do psychologa :) Pozdrawiam i życzę szczęścia :)
Paulina Szczepaniak
Szanowni Państwo, youtuberzy, sympatycy muzyki i Korteza... Ale i jego przeciwnicy :) Po długim czasie decyduję się na krótką odpowiedź i ustosunkowanie się do do wielu komentarzy. Wywiad z Kortezem to było ogromne wyzwanie i jedno z najbardziej cennych doświadczeń :) A oczywiście wrażenie może robić różne, warto mieć jednak na uwadze, że rozmowa była przeprowadzona w momencie, gdy Kortez był w trakcie baaardzo długiego tournée, a sam wykazał się ogromną cierpliwością do mnie przed nagraniem. Warunki nie sprzyjały i mieliśmy sporo problemów technicznych. Zanim rozpoczął się wywiad poświęcił mi i ekipie dobrych kilkanaście (a może i więcej minut?) na nasze radzenie sobie z przeciwnościami losu ;) To było niezwykle miłe i pokazuje jako Kortez ma szacunek do ludzi i wówczas do naszej pracy. Pozdrawiam wszystkich gorąco, słuchajcie dobrej muzyki!
Agnieszka Stepien
Wspaniali artysci są. Trudnymi mowcami. A płacz wcale nie jest złą emocją. Lubie popłakac przy. Piosenkach Korteza. Bo pozniej podnosze sie z kolan .
Kamil Bulonis
Kortez płacze gdy słucham Twojej muzyki. Teksty genialne!
agalaine
Zdecydowanie wolę słuchać jak śpiewa ;)
Magda
Bardzo podoba mi się ten wywiad; Kortez jest trudnym rozmówcą, ale Pani Redaktor potrafi z nim rozmawiać - skupia się na rozmówcy, nie narzuca swojego zdania. Chciałabym oglądać więcej takich wywiadów, zamiast 'Dziennikarek', które mizdrzą się do kamery, ale porządnego pytania zadać nie potrafią. Kortez jest tutaj bardzo rozmowny, ilość słów mnie zaskoczyła, myślałam, że powie dużo mniej. :) Wielka osobowość, wspaniały artysta <3
Tom wszolek
Londynski deszcz
Elżbieta Sz.
Kim wy sie ludzie zachwycacie, facet jakis taki niedomyty, zblazowany... a muzyka sylabizowana
TheBiedrona1978
Zachowanie wsiowego nawalonego buca, ale potrafi sterować słuchaczami jego dzieł...