Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

J. Kulesza | Co ze sprawą roszczeń żydowskich i just act, czyli 447?

Dodano: 2019-05-08

Wyświetleń: 5829

Czas trwania: 37:21

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału J. Kulesza | Co ze sprawą roszczeń żydowskich i just act, czyli 447?


         Prosimy o wsparcie wydania kolejnej książki o rtm. Pileckim: 
https://zrzutka.pl/te7mc3

► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Anna Möllerström
Obawiam się, że p. Kulesza się myli co do Rosji. Agentury rosyjskie są niezliczone i są wszędzie, w każdej instytucji, a nawet jeśli Rosja jest słaba militarnie i gospodarczo, choć myślę, że nie tak słaba jak pan mysli, to cały wysiłek i pieniądze są skierowane na krecią robotę lub sabotaż, i to na niemal całym świecie. W Polsce jest więcej agentów Rosji niż pracowników ABW, tak powiedział jeden z nich. W internecie są setki trolli, które sieją rozmaite poglądy mające skłócić Polaków lub promujące jedne idee przeciw drugim, Oni są wszędzie i są tak wspaniale wyszkoleni, że nie do odróżnienia od Polaków, albo to są wręcz Polacy. To wielka naiwność sądzić, że Rosja nam nie zagraża. Jeśli nie zagraża militarnie, na razie, to zagraża na sto innych sposobow. Wywiad i szpiegostwo oraz działalność opiniotwórcza i inna jest 'ćwiczona' w Rosji od wieków i rozwinięta na najwyższym możliwym poziomie. To nie jest 'teoria spiskowa' ale PRAWDZIWY SPISEK!
Antoni Nowacki
Polski chlop- rolnik zawsze byl najwiekszym patriota. To pokazuje historia. Brawo rolnicy za Wasz udzial w marszu stop 447.
Antoni Nowacki
Zagwarantowac moga polakom tylko na pismie w postaci ustawy dotyczacej zatrzymania nieslusznej zaplaty odszkodowan zydowskich. Ustawa ma wejsc w zycie przed wyborami.
Wesmar
Jezeli chodzi o krytyke tego czy innego panstwa, Rosja jest ulubionym panstwem w Polsce do krytykowania, nawet za pogode ale nikt nie ma odwagi do krytyki Izraela, ktore to panstwo jest odpowiedzialne za mordowanie niewinnych ludzi w tym dzieci i kobiet na porzadku dziennym, okupowanie suwerennego panstwa od dziesiatkow lat.
Wesmar
Nie jest problemem, czy jestesmy w stanie splacic czy nie. Problem jest taki. ze zadania sa bezpodstawne i nawet gdybysmy byli w stanie zaplacic to pytanie jest - ZA CO? Nikt absolutnie nie powinien nawet rozmawiac na temat jakis splat. Odpowiedz na wszelkie proby negocjacji jest jedna - NIE, NIE, NIE ma zadnych rozmow na ten temat!
Luc Bull
PIS to banda zdrajcow!!!!!!!!------nie wierzcie ani w jedno slowo!!!!!!!
sekundant
Młody naiwny
Zbigniew O Pilarski
A ja nie wierzę już w konfederacje kiedyś zawirzylem solidarności i mam nauczkę! Wierzę w walkę siłowa choćby na meczety bo nikt nie odda władzy gdzie można okraść naród na tzw. Ukryte długi w bilionach zł.spalic żywcem to kurestwo!
mrfreddie04p
Oj...Co do Rosji się nie zgadzam. Gospodarczo być może odstaje już mocno od światowych superpotęg. Ale militarnie i wywiadowczo ciągle w pierwszej lidze.
Zbigniew O Pilarski
Jakie 120tys.kazdy ma płacić? To Polak ma pracować na zyda? Ludzie o co w tym kraju chodzi ciągle się mówi o nieudolność rządach a kiedy (może za 200 lat znajdzie się jakiś rząd udolny) będzie polski rząd rzeczywiście wybrany przez Polaków? Jeżeli Naród pozwala na takie rządy takie prawa i takie niewolnictwo to jawnie oddać wszystko Niemcowi zydowi amerykancowi, ruskiemu i spokój nastanie w jawnym niewolnictwie - żyjemy 70 lat w niewolnictwie to Ch.. J niech w to strzeli. Co ... Szkoda gadać! Pomodl się o atom!