Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

SNOWBOARD W PIGUŁCE - poradnik

Dodano: 2018-02-06

Wyświetleń: 74422

Czas trwania: 15:47

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału SNOWBOARD W PIGUŁCE - poradnik


         SNOWBOARD W PIGUCJE - to film przeznaczony głównie dla zaczynających snowboardzistów. jest to skrót po WYBRANYCH EWOLUCJACH snowboardowych , które wg mnie sa najistotniejsze w procesie nauczania. Niektore elementy zostaly pominięte, dlatego jest to tylko wstep do przygody z deska. wiedze nalezaloby uzupelnic najlepiej zaczynajc swoje pierwsze kroki z instruktorem. polecam rowniez siegniecie do lektur o snowboardzie.        

Komentarze


Arkadiusz Łojek
Mega poradnik .Dobra robota , dziękuje i serdecznie pozdrawiam . Bardzo pomogły mi twoje porady 👍
Wypad z domu !! / Story of my life
Poprzedni film z przed kilku lat był najlepszym filmem instruktażowym na całym Youtube .Gdyby sie udało bardzo proszę dodaj go.Jego klimat i treść wyjątkowa.
nolbex
Heh jak ogarnąć tyle technik, czy instruktorzy uczą tylko podstaw?
Tomasz Kroczak
Hej...Super filmik instruktażowy.... 4 lata temu non stop katowałem poprzedni filmik... miał to "COŚ" (już go nie widzę) a to były początki :-P....Do zobaczenia w "Szpindlu"
Grzegorz A.
Naprawdę świetny materiał. Od kilku sezonów również sam szkole (SITS) ale zainspirowałeś mnie wieloma motywami:) Dzięki za zajawce i przygotowanie tego. Pozdro z Czarnej Góry (Podhale) 🤘
Kacper Orliński
można dużo nauczyć z tego filmu z jazdy na snowboardzie
rafal k
Psychopata z Milczenia owiec sluchał takiej muzyki, nie, nie Lecter, ten drugi
gewgaw
Świetny filmik!! Już nie mogę się doczekać sezonu! <3PS. Jak polecasz sie przygotować fizycznie przed rozpoczęciem sezonu?
Danuta Bujok
świetny filmik :)
DOZOBA
Bardzo fajny film, ciekawe porady. Warto to wszystko sobie przećwiczyć. Zapraszam również na mój krótki filmik jak warto podejść do nauki jazdy na snowboard i zobaczycie też jak mi poszło.