Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Przegląd prasy #23 | Gazeta Polska o marszu Stop447

Dodano: 2019-05-13

Wyświetleń: 21711

Czas trwania: 31:07

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Przegląd prasy #23 | Gazeta Polska o marszu Stop447


         ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Wiesław P
Członkowie Klubów Gazety Polskiej, to bardzo porządni i patriotyczni ludzie, tylko ich władze starają się z członkami postępować tak jak postępuje UE ze swoimi. . Pod innymi hasłami były zakładane, a inne hasła (działania) się narzuca. Pan Sakiewicz i Kapuściński i Gazeta - to nie KGP.
Robert Ziółkowski
Mamy okupację żydowską a możemy mieć Polską Konfederacjie Nie bendzie żyd pluł mam w twarz
Bogusław Czepe
GAZETA POLIN :) :) :)
Wojciech Wlodarczyk
Panie Krzysztofie, Nasz Dziennik jest dość niezależny o Radia "M" - stają mocno w obronie życia i rzetelnie przekazują wiadomości. To RadioMaryja jest zdominowane przez pis a Macierewicz jest wielkim przyjacielem ojca Rydzyka.
Jan Patyk
Żydy !!!
Anna Möllerström
Niestety, ale w sprawie Rosji nie bardzo się zgadzam z Konfederacją, choc 95% ich poglądów może być moja. Nie prowokować Rosji - to brzmi dla mnie dokładnie jak polityka PiSu wobec żydów i USA. Nie prowokować, czyli na wszystko sie zgadzać, siedzieć cicho, nie krytykować broń Boże. Co z tego, że Putin nie mówi o Polsce jako o celu swojej agresji miolitarnej - za to wydaje on olbrzymie pieniądze na agresję ideologiczną i psychologiczną, na agentury Rosji w niemal całym świecie, ale z tego ogromna część agentów jest w Polsce. Jeden z pracowników ABW powiedział, że rosyjskich agentów jest w Polsce więcej niż pracowników ABW! Są w KAŻDEJ instytucji, mają polskie nazwiska i mówią po polsku. Do tego tysiące trolli internetowych, którzy starają się skłócić Polaków wypowiadając kontrowersyjne lub prorosyjskie opinie. Ta krecia robota ma wieloletni plan przygotowania gruntu pod rozmaite akcje, prędzej czy później. Proszę zapytać byłego pracownika kontrwywiadu na kierunku szpiegostwa rosyjskiego, plk. Wrońskiego, który sam 'złapał' kilkunastu rosyjskich szpiegów w latach 80-90tych. On jest bardzo zmartwiony i zaniepokojony naiwnością Konfederatów wobec Rosji.
Anna Möllerström
Panie Krzysztofie slowo AQUA czyta sie po polsku AKWA!
joxsmpg
Pozdrawiam.
Independent Country
Super komentator
Robert Nowak
gazeta polin pod redakcja kryptobanderowca sakiewicza.nie czytam i bojkotuje!!!!!!!!!!