Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Rzymkowski u Roli o odebraniu Zofii Klepackiej honorewego członkostwa AK, Konfederacji, K'15 i PiS!

Dodano: 2019-06-05

Wyświetleń: 32171

Czas trwania: 55:44

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Rzymkowski u Roli o odebraniu Zofii Klepackiej honorewego członkostwa AK, Konfederacji, K'15 i PiS!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, pomiędzy godz. 12:00 a 15:00. Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Tome4kkkk
"– Rażąco naruszono nasz statut. Honorowym członkiem może zostać osoba szczególnie zasłużona dla Polski, a tytuł nadaje zjazd delegatów, a nie jednoosobowo lokalny prezes."
Przemek
jemu odebrać mandat posła za szkodliwe działania !
Strona Viavitte
Panie Marcinie jest Pan zablokowany jesli chodzi o nagranie Pana filmow!!!Mozna tylko online.
Marek Zadrożniak
Oto co Bóg powiedział św. Katarzynie ze Sienny odnośnie grzechu homoseksualizmu!Grzech ten jest tak obrzydliwy dla Mnie, który jestem najwyższą i wieczną czystością, że przez ten jeden grzech zniszczyłem pięć miast z wyroku mej boskiej sprawiedliwości (por. Mdr 10,6; Rdz 19,24-25; Iz 13,19; Rz 9,29), która nie mogła go ścierpieć. Tak wstrętny był Mi ten grzech. I nie tylko Mnie, lecz i samym diabłom (których ci nieszczęśni obrali sobie za swych panów). Nie aby czuli odrazę do złego: nie lubią oni dobra, lecz z powodu swej natury, która była naturą anielską, odpycha ich widok tego potwornego grzechu, popełnianego obecnie. Wprawdzie rzucają oni zatrutą strzałę pożądliwości, lecz, gdy dochodzi do samego grzechu, uciekają z powodu, który ci podałem.Tak nawiasem to pedał musi być tępy, bo inaczej nie zostałby pedałem. Jakim trzeba być idiotą i degeneratem aby dać się ruchać i piąstkować.
Kc Ck
Budowa nowego człowieka, ludzie bez zasad dysponują ogromnymi pieniędzmi. Paradę dewiantów sponsorują wielkie koncerny amerykańskie.
Marek J
BRAWO Zofia !
zarkadiusz7
Niska frekwencja w wyborach to wynik wychowania i poziomu edukacji. Tv, seriale, youtube i telefon to dla ogromnej większości odbiorców stanowi jedyne źródło informacji o rzeczach zbędnych lub szkodliwych czyli rzec można, iż tak zwane bezrefleksyjne oglądactwo przyczynia się do wykluczenia dużej grupy społecznej z życia dla dobra wspólnoty.
DeejayBdB
:)
Olek Olecz
chodzi o to, że nie można obrażać kogoś ze względu na orientację, rasę itp, ale niektórym trudno to pojąć. Śmieszne, że ci plujący na bliźnich chodzą do kościoła, nie wiem po co, źli idą do piekła :)
Weronika Mróz
Tolerancja według konfederacji to trzymanie jarmułki nad głową kobiety. Wstyd panowie konfederaci