Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Brytyjczycy zdradzeni? Brexit odroczony w czasie do 31 października. Rygielski z UK

Dodano: 2019-04-11

Wyświetleń: 8188

Czas trwania: 33:57

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Brytyjczycy zdradzeni? Brexit odroczony w czasie do 31 października. Rygielski z UK


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


SCORPIO21 JACEK
Nikt sie z toba ani ze mna nie liczy.Nie wazne kto tutaj ile lat pracuje,dla brytoli zawsze bedziesz emigrantem.I tak cie beda postrzegac.Musisz sie tutaj urodzic,wychowac wtedy bedziesz ich.Pracuje tutaj od 2004 dla nich jestem Polakiem,i zadne brytyjskie paszporty nie pomoga,wystarczy jak uslysza twoj akcent.Pozdrawiam
robsonicam
Za duzo maja do stracenia. To oni przeciez budowali unie a teraz maja oddac wszystko Niemcom i Francuzom? Zarcik..
Maci
Same ciekawostki, az dupe urywa .
Staś
No ale wyszła taka i stwierdziła, że "za dużo białych mężczyzn". I czemu nikt jej nie zamknął za rasizm? ;) Mała Brytania jest wyjątkowo mała… w dodatku totalitarna.
przemytCK
Anglikom z którymi pracuje jest głupio i nawet nie chcą o tym rozmawiać. Tak jak gość mówi, mówiono im tylko o tym że pozbędą się emigrantów i będzie więcej pieniędzy na służbę zdrowia, a żadnych konkretów na temat gospodarki i finansów.
Mr Fosforek
https://www.telegraph.co.uk/content/dam/news/2017/06/21/TELEMMGLPICT000132586230_trans_NvBQzQNjv4BqwQGC-bzjD4OUDQ2kdCVfK210YVQCmbnzjkFlvPUhWUI.jpeg?imwidth=1400 zdjęcie królowej podczas otwarcia obecnego parlamentu w 2017 roku. Chyba nie trudno zgadnąć jakie zdanie o Brexicie ma rodzina królewska
Grazyna S
Nie wyjda poniewaz obowiazuje Agenda 2030...
janusz chol
Urabiaja Brytyjczykow . Zabiera to troche dluzej czasu niz w przypadku Irlandczykow . Brexitu nie bedzie i wiedzialem o tym juz od roku .
11227amstaf
😁
Marcia Niedziolko
Dziekuje za relacje! Chcialam tylko odpowiedziec redaktorowi ze w moim odczuciu Polacy mieszkajacy w UK przede wszysztkim glosuja na lewice. Malo orientuja sie w polityce i jesli juz to wybieraja Unie niestety i wygode aby miec swobode ruchu nie liczac sie z konsekwencjami. Problem spoleczno-kulturalny to ten sam co w calej Europie - coraz wieksze ograniczenia w wolnosci slowa i wzrastajacy marksizm kulturowy. Muzulmanie maja duzy wplyw na to co jest dozwolone do mowienia. Ostatnio najwiekszy wspolczesny filozof Brytyjski, Roger Scruton, zostal zwolniony z ciala doradczego rzadu brytyjskiego bo powiedzial ze islamofobia to pojecia wymyslone przez samych muzulmanow z Muslim Brotherhood. Jesli Roger Scruton stracil wolnosc wyrazania swojej opinii to juz wszystkiego mozna sie spodziewac.