Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Uciskaj te dwa punkty, a zrzucisz wagę w ciągu miesiąca!

Dodano: 2019-01-13

Wyświetleń: 264031

Czas trwania: 09:20

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Uciskaj te dwa punkty, a zrzucisz wagę w ciągu miesiąca!


         Jak łatwo zrzucić wagę? Akupresura jest bezpiecznym, naturalnym i skutecznym sposobem, który nie tylko uleczy wasze ciało, ale pobudzi metabolizm i pomoże pozbyć się dodatkowych kilogramów!

Według tradycyjnej chińskiej medycyny możesz pobudzić proces utraty wagi, jeśli pozwolisz, aby nadmiar „wody” i „ciepła” opuścił twoje ciało.

Nie traktuj jednak tych słów dosłownie!

Pozbywanie się dodatkowego „ciepła” i „wody” oznacza, że w momencie kiedy stymulujesz pewne punkty, pozbywasz się energetycznego braku równowagi i uruchamiasz proces metaboliczny. W ten sposób również wspomagasz funkcjonowanie swoich organów trawiennych.

 
Punkt akupresury w rynience podnosowej 1:05

Punkt akupresury na łokciach 1:39

Punkt akupresury poniżej pępka 3:01

Punkt akupresury poniżej żeber 3:27

Punkt akupresury na kostce 4:00

Punkt akupresury na kolanie 4:27

Punkt akupresury na uchu 5:05

Jak prawidłowo uciskać punkty akupresury? 6:02

Odpowiednia dieta 7:28

#akupresura #stracnawadze #chinskamedycynaMusic by Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/STRESZCZENIE:

- Jeden z najważniejszych punktów akupresury odpowiedzialny za utratę wagi to GV 26. Jest on umiejscowiony nad górną wargą pod nosem.

- Drugi punkt akupresury, który może pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów, znajduje się na łokciach. Jego nazwa to LI 11. Podczas masażu tego punktu stymuluje się pracę jelit i pozbywa się z organizmu nadmiaru wody.- Kolejny punkt umiejscowiony jest około 2,5 cm poniżej pępka. Masuj go w górę i dół jedną do dwóch minut dwa razy dziennie. Zabieg ten poprawi trawienie.- Punkty bólu jamy brzusznej umiejscowione są nieco poniżej dolnych żeber. Uciskaj te punkty palcami wskazującymi i środkowymi obu dłoni. Masaż ten pomoże w przypadku niestrawności, bólu żeber, wrzodów czy problemów z apetytem.


- Kolejny punkt akupresury odnajdziesz po wewnętrznej stronie swojej nogi, troszkę powyżej kostki. Uciskaj to miejsce kciukami. Staraj się wykonywać ten masaż codziennie

Wkrótce zauważysz, że twój układ trawienny się wzmocnił i zaczął działać sprawniej.


- Punkt akupresury znajdziesz w odległości około 5 cm pod rzepką. Nie znajduje się on idealnie pośrodku, ale nieco bliżej zewnętrznej strony nogi. Żeby stracić na wadze, uciskaj to miejsce palcem wskazującym 1-2 minuty dziennie.


- Siła, z jaką uciskasz punkt na uchu, powinna być stała – nie za mocna i nie za słaba. Uciskaj w ten sposób przez około 3 minuty. Pomoże to kontrolować napady głodu i apetyt. Dodatkowo poprawi się twoje trawienie.- Najlepszą przestrzenią do masażu punktów akupresury jest ciche i spokojne miejsce. Nie stanowi to jednak niezbędnego warunku.

- Akupresura nie zdziała cudów, jeśli prowadzisz niezdrowy tryb życia. Spróbuj połączyć te chińskie metody z aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą.        

Komentarze


zbigniew grzesiak
TŁUSZCZE NASYCONE JAK SMALEC MASŁO OLEJ KOKOSOWY SĄ NASYCONE WODOREM WIĘC DLACZEGO ICH UNIKAĆ .BYLE NIE TŁUSZCZE UTWARDZANE.A PRZECIEŻ TUNCZYK ŁOSOS ITP.TO TŁUSTE RYBY.BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA KOMENTAŻ
Mariola Tadera
DZIĘKUJĘ.
Gabxyx_
Dzięki temu pozbywacie się wody z organizmu a nie tłuszczu
Honkler TheClown
Pamietajcie ze musicie uciskac te 2 punkty caly miesiac. Nie wolno puszczac punktow. Tym sposobem zajete rece nie maja czasu wpierniczac paczkow.
Hubert Miłak
Bez deficytu się nie schudnie 😁
Alisson Poradad
Xd
Emilian Drzazga
Siena
Samsung Tab E
Ja schudłam A Wy jak shudliścię to zostawcie like a jak nie ⬇To nie klikajcie like
Pani Altaris
Akupresura jest genialna. Ból głowy tak mi przeszedł. Dobrze wiedzieć bo niestety nie mogę ćwiczyć więc będę się ugniatac 😂
zolzaful
bzdura