Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Uciskaj te dwa punkty, a zrzucisz wagę w ciągu miesiąca!

Dodano: 2019-01-13

Wyświetleń: 252877

Czas trwania: 09:20

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Uciskaj te dwa punkty, a zrzucisz wagę w ciągu miesiąca!


         Jak łatwo zrzucić wagę? Akupresura jest bezpiecznym, naturalnym i skutecznym sposobem, który nie tylko uleczy wasze ciało, ale pobudzi metabolizm i pomoże pozbyć się dodatkowych kilogramów!

Według tradycyjnej chińskiej medycyny możesz pobudzić proces utraty wagi, jeśli pozwolisz, aby nadmiar „wody” i „ciepła” opuścił twoje ciało.

Nie traktuj jednak tych słów dosłownie!

Pozbywanie się dodatkowego „ciepła” i „wody” oznacza, że w momencie kiedy stymulujesz pewne punkty, pozbywasz się energetycznego braku równowagi i uruchamiasz proces metaboliczny. W ten sposób również wspomagasz funkcjonowanie swoich organów trawiennych.

 
Punkt akupresury w rynience podnosowej 1:05

Punkt akupresury na łokciach 1:39

Punkt akupresury poniżej pępka 3:01

Punkt akupresury poniżej żeber 3:27

Punkt akupresury na kostce 4:00

Punkt akupresury na kolanie 4:27

Punkt akupresury na uchu 5:05

Jak prawidłowo uciskać punkty akupresury? 6:02

Odpowiednia dieta 7:28

#akupresura #stracnawadze #chinskamedycynaMusic by Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/STRESZCZENIE:

- Jeden z najważniejszych punktów akupresury odpowiedzialny za utratę wagi to GV 26. Jest on umiejscowiony nad górną wargą pod nosem.

- Drugi punkt akupresury, który może pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów, znajduje się na łokciach. Jego nazwa to LI 11. Podczas masażu tego punktu stymuluje się pracę jelit i pozbywa się z organizmu nadmiaru wody.- Kolejny punkt umiejscowiony jest około 2,5 cm poniżej pępka. Masuj go w górę i dół jedną do dwóch minut dwa razy dziennie. Zabieg ten poprawi trawienie.- Punkty bólu jamy brzusznej umiejscowione są nieco poniżej dolnych żeber. Uciskaj te punkty palcami wskazującymi i środkowymi obu dłoni. Masaż ten pomoże w przypadku niestrawności, bólu żeber, wrzodów czy problemów z apetytem.


- Kolejny punkt akupresury odnajdziesz po wewnętrznej stronie swojej nogi, troszkę powyżej kostki. Uciskaj to miejsce kciukami. Staraj się wykonywać ten masaż codziennie

Wkrótce zauważysz, że twój układ trawienny się wzmocnił i zaczął działać sprawniej.


- Punkt akupresury znajdziesz w odległości około 5 cm pod rzepką. Nie znajduje się on idealnie pośrodku, ale nieco bliżej zewnętrznej strony nogi. Żeby stracić na wadze, uciskaj to miejsce palcem wskazującym 1-2 minuty dziennie.


- Siła, z jaką uciskasz punkt na uchu, powinna być stała – nie za mocna i nie za słaba. Uciskaj w ten sposób przez około 3 minuty. Pomoże to kontrolować napady głodu i apetyt. Dodatkowo poprawi się twoje trawienie.- Najlepszą przestrzenią do masażu punktów akupresury jest ciche i spokojne miejsce. Nie stanowi to jednak niezbędnego warunku.

- Akupresura nie zdziała cudów, jeśli prowadzisz niezdrowy tryb życia. Spróbuj połączyć te chińskie metody z aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą.        

Komentarze


Mariola Tadera
DZIĘKUJĘ.
Gabxyx_
Dzięki temu pozbywacie się wody z organizmu a nie tłuszczu
Honkler TheClown
Pamietajcie ze musicie uciskac te 2 punkty caly miesiac. Nie wolno puszczac punktow. Tym sposobem zajete rece nie maja czasu wpierniczac paczkow.
Hubert Miłak
Bez deficytu się nie schudnie 😁
Alisson Poradad
Xd
Emilian Drzazga
Siena
Samsung Tab E
Ja schudłam A Wy jak shudliścię to zostawcie like a jak nie ⬇To nie klikajcie like
Pani Altaris
Akupresura jest genialna. Ból głowy tak mi przeszedł. Dobrze wiedzieć bo niestety nie mogę ćwiczyć więc będę się ugniatac 😂
zolzaful
bzdura
duet polska
Nie da sie