Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Seks bez zobowiązań. 3 zasady

Dodano: 2016-06-12

Wyświetleń: 89758

Czas trwania: 05:58

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Seks bez zobowiązań. 3 zasady


         Seks bez zobowiązań to dla wielu ludzi kontrowersyjny temat, a często wręcz temat tabu. Ale czy komuś się to podoba czy nie, z jednej strony zawsze będzie część osób, która będzie do tego dążyła, a z drugiej strony zawsze będą też ludzie, którzy nigdy się na to nie zgodzą. Jeżeli te dwie grupy osób szybko się rozpoznają, to obie na tym zyskają. Zapraszam do zapoznania się z 3 zasadami, które ułatwią poznanie partnera do seksu bez zobowiązań, tak żeby nikomu nie robić krzywdy.

http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku!
Chcesz mieć podobny film? Zajrzyj na http://actionpictures.net

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Nie ulega wątpliwości, że seks jest naturalną potrzebną biologiczną każdego człowieka i zwłaszcza mężczyźni, często szybko do niego dążą, kiedy poznają nową kobietę – i nierzadko nie chcą żadnego związku. Jednak po drugiej stronie barykady mamy kobiety, które często narzekają na to, że zostały skrzywdzone, czy wręcz wykorzystane, bo jakiś facet chciał od nich tylko seksu. Na tym nagraniu spróbuje pogodzić te 2 światy i pokażę Ci 3 zasady, które sprawią, że mężczyźni dużo łatwiej zaciągną kobietę do łóżka, a kobiety z tego powodu absolutnie nie będą cierpiały. Dzięki temu filmowi zdobędziesz wiedzę na temat podrywania, relacji damsko - męskich i uwodzenia.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim „Test Flirtu i Ciętej Riposty" oraz „Test Atrakcyjności" znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: „Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz"
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/ksiazkaebook-jak-zdobyc-osobe-ktora-kochasz-albo-ktorej-jeszcze-nie-znasz.html

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/20sto-dniowy-kurs-flirtu-i-cietej-riposty.html

30sto dniowy Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/30sto-dniowy-kurs-swiadomosci-i-glebokiej-pewnosci-siebie.html

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/indywidualne-konsultacje-z-robertem-marchelem.html        

Komentarze


Agnieszka Wołejko
Hej prowadzę badania do pracy mgr o relacji typu FWB czyli luźne związki oparte na seksie gdybyś zechciał/zechciała wypełnić badanie poniżej. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_y__cDP2nog1T28CIwFpzm-Pbbl-5shKdJBbkfkshjCYnug/viewform?vc=0&c=0&w=1
Pitsoner
4 zasada obejrz gargamela
はまだりょこ
XDDDDDDDDDDDDDDD
Miła Jagienka
Niestety nie jest to takie proste bo większość kobiet wcześniej czy pòźniej oczekuje domu i rodziny...:( a jeżeli już to w żadnym wypadku nie spać razem bo podczas snu się wydziela oksytocyna)
malona1
Haha seks bez zobowiązań, który nie robi krzywdy :P hahaha - seks ma zawsze cenę. W Ameryce przeprowadzono badania na grupie 1200 kobiet chodzi o współczynnik rozwodów: kobiety które miały w seksie tylko męża ich współczynnik wynosił 5% - czyli 5 % małżeństw się rozpadało, 1 partner seksualny 20% rozwodów, 2 partnerów seksualnych 50% rozwodów, 3 partnerów i wyżej 60% rozwodów... 1200 osób - czyli nie ma mowy o przypadku - w Ameryce jest 50-60% rozwodów, czyli cierpienia, podziału majątku, dzieci bez rodziców. W kobietach podczas seksu wydziela się hormon - oksytocyna odpowiedzialny za przywiązanie i z każdym partnerem wydziela się go coraz mniej - to jest fakt. Panie Marchel czy wie Pan co to jest Marksizm kulturowy i dlaczego miały miejsce rewolucje seksualne ?? Jak nie to proszę się zapoznać i nie promować takich poje.anych zachowań... Ktoś kiedyś powiedział, że 'ludzie zazwyczaj myślą logicznie ale przetwarzają niepełne bądź nieprawdziwe informacje' i dlatego wnioski zazwyczaj są błędne.
malona1
Co Ty człowieku pier..sz Panie Marchel - jest takie powiedzenie że człowiek zawsze myśli logicznie ale przerabia fałszywe bądź niepełne informacje - niech się Pan zapozna z takimi zagadnieniami i terminami jak - marksizm kulturowy, rewolucja seksualna, najlepiej zapoznać się z programem wiedzy społecznej Pana Krzysztofa Karonia bo w końcu wyjdzie na to że ludzie to zwierzęta... :/
Tomasz Walter
Nie prawda. Suki są wyrachowane i nawet ojca dziecku odbiorą jak jest im dobrze.
yooczog 67
ładnie malujesz
Iwona Janiak
nie można udawać. Współżycie ma jedynie umacniać miłość w związku prawdziwym. Tak ogólnie to kobieta powinna postawić warunek: seks jedynie po ślubie. Jeśli facet się nie zgodzi to znaczy, że nie jest jej wart.
Kuba Kubiś
rysowanie 6+