Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Bąkiewicz i Kita o wielkiej mobilizacji wobec hańby w Parlamencie!

Dodano: 2019-05-15

Wyświetleń: 44549

Czas trwania: 43:34

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Bąkiewicz i Kita o wielkiej mobilizacji wobec hańby w Parlamencie!


         ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Katharina Buchwald
W niedzielę 26 maja jadę 360 km w jedną stronę - aby oddać mój głos na KONFEDERACJĘ. CWPK !!!
Henry Malee
Panowie,czas najwyższy połączyć siły z Kukis
Joanna Schmid
Śmiej się pajacu pasuje do wszystkich biernych Polaków dopiero przebudzenie będzie bolało
Joanna Schmid
,trzeba uświadamiać ludzi w mniejszych miastach i wsiach bo największe są raczej przekupione
MrNoel245
Powiniście zrobić jeszcze jeden marsz anty 447, teraz w tym tygodniu, przed wyborami UE. To by tylko wam pomogło i wiecej ludzi się dowiedziało o problemie i o Konfederacji. Cisza i brak marszu będzie na reke PIS i PO.
Kora Jabłońska
Przeciwko czemu ta mobilizacja? Przeciwko stanowisku rządu, żeby nic nie płacić, ani nie zwracać Żydom? Nie ma czym straszyć Polaków, bo jasne stanowisko zarówno Premiera, jak i JK odbiera wam pole walki, to na siłę, kłamliwie chcecie wojny, tylko z kim. Z Żydami? Jak tego dokonacie tymi 5% jakie w porywach zdobywacie w sondażach. Zastanówcie się czy nie lepiej razem z PIS wzmacniać Polskę, schować waszą chorą ambicję, podsycaną przeciwko Polsce przez agenturę obcą. Niby jesteście patriotami, a chcecie zniszczyć jedyną siłę polityczną w Polsce, która jest w stanie zapewnić nam suwerenną i niepodległą ojczyznę. O co Wam tak naprawdę chodzi?
Varuu
Pracuje na moim facebook na rzecz obrony Polski i sprzeciw przeciw zakłamaniu naszej historii to zostałam zablokowana i jeszcze zastraszona że jeżeli nadal to będę robić to zlikwiduje mi się dostęp do facebook
Motyl Nocny
Media amerykanskie tak pisza o tej sprawie (podaje za Onetem) • Działacze żydowscy lobbują u prezydenta Trumpa, aby uzależnić budowę Fortu Trump od kwestii realizacji roszczeń spadkobierców ofiar Holocaustu• Polska pozostaje jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nie wprowadził przepisów nakazujących zwrot zagrabionego miena ocalałym z Holokaustu i ich rodzinomWidac, ze kompletnie przekreca sie sens ustawy 447, no chyba ze to Onet konfabuluje.
A Kisiel
Panowie redaktorzyA MOZE WARTO BY BYLO SKONCENTROWAC SIE NA BUDOWANIU SILNEJ EKONOMICZNIE POLSKI. WTEDY KAZDY LICZACY SIE KRAJ BEDZIE LICZYL SIE Z NASZYM ZDANIEM I BEDZIE NASZ SZANOWAL. MOZE WARTO ZACZAC UCZYC LUDZI Z ULICY JAK ROBIC BIZNES.Sluchanie tych tzw. "politykow", ktorzy powtarzaja te same banaly staje sie juz nuzace. TAKIE GDYBANIE JEST MOZE DOBRE PRZY PIWIE, ALE TO NIC NIE ZMIENI NA ARENIE MIEDZYNARODOWEJ I NIE ZMIENI SYTUACJI POLSKI I NARODU. W swiecie liczy sie ekonomia I pieniadz. SILNY EKONOMICZNIE KRAJ BEDZIE MIAL WIELU PRZYJACIOL. TAKIE GADKI W SWIECIE SIE NIE LICZA. BO PO PROSTU SZKODA CZASU.
Mariusz Marian
Ja mam jeszcze jedną prośbę żeby skończyć z animozjami w obozie polskim. Stronnictwo żydowskie jest bardzo zdyscyplinowane i pomimo pozorowanych różnic idzie ręka w rękę. Natomiast w obozie narodowcow ciągle te dasy obrażania wykluczania ten temu ręki nie poda tamten z tym nie rozmawia itd. Dziwi mnie to że pan luksza nie uznaje pana mossakowskiego że mieszany z błotem jest olszanski piotra rybaka uznajecie za oszoloma że miedlar stoi gdzieś z boku że jeden drugiego uważa za agenta Rosji itd. Tak nigdy nic dobrego się nie uda zrobić. Chyba że narodowcy są wentylem systemu przez który ma ujść w powietrze frustracja i wściekłość polskich patriotów. Jeśli tak to jest koniec Polski. Panowie więcej wyrazistości i działania. Jeśli uważacie siebie za następców Dmowskiego to pora na działanie a nie okrągłe słowa.