Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jaki jest największy grzech Kościoła? – 7 metrów pod ziemią #26

Dodano: 2018-05-10

Wyświetleń: 4786490

Czas trwania: 29:40

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Jaki jest największy grzech Kościoła? – 7 metrów pod ziemią #26


         👉 FACEBOOK: https://goo.gl/C32MCu
👉 INSTAGRAM: https://goo.gl/GqfdEv
👉 ZOSTAŃ PATRONEM: https://goo.gl/npfXpA | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

W tym odcinku gościem „7 metrów pod ziemią” jest były ksiądz Marcin Kuśmirek. 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo)        

Komentarze


Rafal Wolter
Porządna obiektywna poparta faktami ocena tego co się w kościele dzieje--daje do myślenia
Him Beerchen
bardzo dobry material....chcialabym z nim sobie porozmawiac.
tomasz matysiak
Fajny gość ma głos!!!! Powinien zagrać w jakimś filmie dobrego gliniarza.
Krupier X
Kościół to nędzna katolicka skorumpowana sekta. Kieruje się tak zwaną ' moralnością ', mówią że kochają że trzeba kochać a tak naprawdę nienawidzą, narzucają swoje błędne myślenie, PIORĄ MÓZG! Kościół zmienił oryginalny sens Biblii żeby 'udowodnić' ludziom, że ci których ta sekta uznaje za wrogów są źli. Śmią twierdzić że pójdziesz do piekła za to czy za tamto. Kościół zapłaci za swoją nienawiść i sekrety jakie trzymają przed swoimi wiernymi! Będzie ich czekać absolutna kara
Grace G.
Ks. mgr Marcin Oktawian Kuśmirek pochodzi z Węgrowa. Do pracy duszpasterskiej przygotowywał się poprzez praktykę w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce. Pod kierunkiem promotora, ks. dr. hab. Tadeusza Syczewskiego napisał pracę pt. Modlitwa w życiu młodzieży na podstawie badań przeprowadzonych wśród maturzystów miasta Węgrów.
tomasz w
Jest leniwy! Burak.... Sądził że parafianie będą mu usługiwać... Ubolewa że będąc księdzem nie ma WŁADZY ANI PIENIĘDZY, nagle zrobiło się biednie.....BURAK który szedł na łatwiznę... Jak mnie to wkurwia, taki wypierdek z problemami poszedł do seminarium dla KASY, sądził że będzie łatwo. Opowiada te bajki, mówi o swoim życiu i problemach, nie potrafił być PRAWDZIWYM KSIĘDZEM!! Mówi o sobie że jest "draniem" i tego mu brakuje!! Prawdziwy ksiądz stawiłby czoła wszystkim problemom, nawet tym z administracją!! Sądzę że ten człowiek ma problemy emocjonalne.
TAK TO CZUJĘ
arogancki typ..nie wzbudza mojego zaufania ani sympatii....
Mia Watkins
Wyłączyli światło i chłop się rozluźnił.....
Weronika Szczesna
Drama religijna za...3....2...1.... START!
Katarzyna Tomczyk
Dobry wieczór 🌃 oglądając ten program i słuchając byłego księdza oceniam w ten sposób jeśli był zakochany w kobiecie po co wpisał się ten Pan w życie kościoła bo wyczuwam, że był zakochany nie w PANU BOGU tylko w kobiecie faktycznie nie dobrze się patrzy mu z oczu dziwnie się zachowuje już ten Pan prowadzący lepiej się zachowuje