Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jaki jest największy grzech Kościoła? – 7 metrów pod ziemią #26

Dodano: 2018-05-10

Wyświetleń: 4174425

Czas trwania: 29:40

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Jaki jest największy grzech Kościoła? – 7 metrów pod ziemią #26


         👉 FACEBOOK: https://goo.gl/C32MCu
👉 INSTAGRAM: https://goo.gl/GqfdEv
👉 ZOSTAŃ PATRONEM: https://goo.gl/npfXpA | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

W tym odcinku gościem „7 metrów pod ziemią” jest były ksiądz Marcin Kuśmirek. 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo)        

Komentarze


Jasnie Pan
Odwal sie od churchI bedzie dobrze.Nikt nikogo nie zmusza do niczego.Biedny ksiadz ze nie moze robic co che. Teraz trzea orzygac/ teraz sa ONI. Nagonka trwa.
PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
Mam wrażenie, że ten Pan podjął decyzję o kapłaństwie pochopnie, a potem jest rozczarowanie. Do tego potrzebne jest powołanie i odpowiednia formacja, już na etapie dziecka.
Rika Chino
Księża od zawsze mieli coś za uszami. Polecam na zapoznanie się z historią. Hejtujecie tego gościa za sposób mówienia, a nie widzicie tego, że przychodząc tutaj wiele ryzykuje. Ja też mówiąc o tak drażniącym temacie jakim jest religia nie powiedziałabym za dużo. A te przerwy to wielu księży tak mówi. Myślicie że pokazał twarz przed kamerami i zrobił to tylko dlatego, że chciał się pożalić?! Ja znam wielu księży i każdy z nich spogląda na innych z wyższością. Przeklinają gorzej niż przeciętny nastolatek, upijają się i mam niby wierzyć, że w ich słowniku istnieje słowo celibat?!Dorzucę również, że wierzę w Boga, ale nie w taki sposób jak przedstawia go Kościół.
mateusz gumuła
5:21 ŻADEN KSIĄDZ BY CI TAK NIE ODPOWIEDZIAŁ
Hary PL
Fajnie, że znalazł się taki gość i opowiedział o tym ale jak dla mnie mam odczucie, że cwaniakuje
Veronica G.
Zawiła rozmowa bardzo, mnóstwo metafor, on wypowiada się bardzo mało konkretnie oraz zachowanie jest dość dziwne bo nie patrzy się na prowadzącego tylko gdzieś w przestrzeń. Dobry chodź ciezki odcinek w moim odczuciu.
Vertus vouge
Strasznie owija w bawełnę...ogólnie szkoda, że twarzy nie zakryli, powiedział by więcej i konkretnie.
kasia g
Proszę zrób wywiad z pastafarianem :(
Krzysztof Załęcki
Religia, wiara w boga to narzędzie kościoła. Bóg niby stworzył ten świat, dzieci rodzą się z grzechem pierworodnym, zwierzęta by przeżyć muszą zabijać i zjadać inne zwierzęta by mogły żyć, skoro bóg stworzył ten świat to też stworzył tornada, tajfuny, powodzie, trzęsienia ziemi, wulkany. Bóg jest dwulicowy stworzył pozornie piękny świat, ale gdy się mu przyjrzy to też stworzył okrucieństwo - typowa dwulicowość.Nie potrzebujemy boga by być dobrym człowiekiem, nie potrzebujemy wiary w boga, ale wiary w siebie. Nikt się nie rodzi z wiarą w boga, ta wiara jest nam wbijana przez kościół, który przy okazji zabija samodzielne myślenie.
Iwona Sobolewska
Szanowny były księże bardzo Panu dziekuję za szczerość.... Niech Pana Bóg błogosławi i strzeże ....