Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jaki jest największy grzech Kościoła? – 7 metrów pod ziemią #26

Dodano: 2018-05-10

Wyświetleń: 3025932

Czas trwania: 29:40

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Jaki jest największy grzech Kościoła? – 7 metrów pod ziemią #26


         👉 FACEBOOK: https://goo.gl/C32MCu
👉 INSTAGRAM: https://goo.gl/GqfdEv
👉 ZOSTAŃ PATRONEM: https://goo.gl/npfXpA | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

W tym odcinku gościem „7 metrów pod ziemią” jest były ksiądz Marcin Kuśmirek. 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo)        

Komentarze


Bartek Baczorek
Nie wsadzaj wszystkich księży do jednego worka.
Kasia Ahahahaha
Jego oczy widzą więcej.
Suicide Cake
A mama sie dziwi, czemu jestem ateistką
Ms Kookie
Szczerze mówiąc to denerwuje mnie to że ten pan obchodzi pytanie dookoła a nie odpowiada konkretnie ugh
qwerty
4:49 przez chwile myslalem, ze film sie zaciąl xD
Spooky Boogie
DEZINFORMACJA dla Was moje dzieciaczki :) : ,,Kuria Diecezjalna w Drohiczynie powiadamia, że Biskup Drohiczyński Tadeusz Pikus, dekretem z dnia 10 października 2016 roku (Nr 876/2016), nałożył na ks. mgr. Marcina Kuśmirka, urodzonego 9 lipca 1975 r. w Węgrowie, wyświęconego 7 czerwca 2003 r., karę suspensy obejmującą zakaz wykonywania wszystkich aktów władzy święceń oraz noszenia stroju duchownego (kan. 1333 § 1, nn. 1-3 KPK) – za popełnienie przestępstw, o których mowa w kan. 1339 § 2; 1369; 1371, n. 2; 1396 KPK. ''Czyli, zostały popełnione niżej podane przestępstwa: -zgorszenie porządku publicznego (posiadanie kobiet w trakcie posługi kapłańskiej) -wypowiadanie bluźnierstw-okazanie nieposłuszeństwa stolicy apostolskiej lub przełożonemu-naruszenie obowiązku rezydencji4 przestępstwa, gratuluję odwagi za DECYZJE o ZRZUCENIU sutanny! :) P.S Nie bądzcie jednostronni i nie postrzegajcie jednego źródła jako wiarygodne ;) bo ten materiał potwierdził jak bardzo jest niewiarygodny i stronniczy. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dalszego poszukiwania 2 rzeczywistej strony medalu. :)
wojciech szewczyk
to nic nowego takie zarzuty można zadać każdemu - dziennikarzowi,duchownemu ,lekarzowi itp itd wszędzie są ludzie podli i ludzie którzy uważają że to co robią jest powołaniem ,,,ten film to po prostu igrzyska dla ciemnoty
Akumushadow
Weź gościu te reklamy bo ogląda się gorzej niż film na Polsacie
Martin Z
mowa ciala....klamie!!!!! sa prawdziwi ksieza z powolania tak samo jak sa rydzyki!!!
Janina Kuduk
Panie Boże słyszysz a nie grzmisz!!!! Podstawili jakiegoś buraka, zapłacili mu dobrze i pieprzy bzdury trzy po trzy. Jeżeli ma ktoś ze słuchających nieco rozsądku to nie uwierzy w te brednie!!!! U mnie w Parafii są bardzo uczciwi księża i nie mają gospodyni hihihi.Ale ten facet zapłaci za swoje uczynki!!!!