Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Musisz to wiedzieć! (453)Czy to są naprawdę nasze autorytety?

Dodano: 2019-04-22

Wyświetleń: 16173

Czas trwania: 10:15

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Musisz to wiedzieć! (453)Czy to są naprawdę nasze autorytety?


         Wspieraj Stowarzyszenie Dziennikarzy Włocławskich!
Wspieraj niezależne dziennikarstwo!
Darowizny:
► Bank (w tytule przelewu DAROWIZNA) – nr konta: 96 1600 1462 1839 1269 6000 0001 (BGŻ BNP Paribas)
► Paypal (w tytule przelewu DAROWIZNA) - https://paypal.me/pools/c/89CuS8htIf

Subskrybuj nasz kanał:
►https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ?sub_confirmation=1        

Komentarze


kosmo kosmos
Rola= Patostreamer
KONSERWATYSTA
Panie Macieju to tv Wizraelu24.pl
Andrzej
ale lewaków tu ściągneliście chachaaaa
Goglik 2
Raz Rola,mówił że w jego tv nie można przeklinać,a co robi Wroński,klnie jak może,tak samo Rola ciągle mówi o niezależnej i propolskiej telewizji swojej,ale o innych nie pomyśli.
Arkadiusz Lechowski
We wrealu24 jest jeszcze jeden agent WSW Roman <<Wiatrak>> Sklepowicz. O zapraszaniu proizraelskiego przydupasa jojnego danielsa czyli kamila całka nie wspomnę.W dodatku wrealu jest duże przyzwolenie dla trolli, moderatorzy dostali wytyczne by ich nie banować bo są potrzebni do podwyższania oglądalności.Polecam obejrzenie debaty pomiędzy romanem sklepowiczem a panią Katarzyną Sierpińską, w jak karygodny sposób zachowywał się sklepowicz.Dosadny cham, rola nawet nie reagował a nawet się uśmiechał.
22annabella 22
Ja sie nie dałam ogłupić i nie wplacam na wrealu24Chcielibyscie mieć więcej pieniedzy. Stosujcie metodę pana Roli. Zaproscie paru skandalistów ktorzy na wizji zrobia bekę i od razu skoczy ogladalnośc i wzrosna wpływy. Duzo ludzi w interenecie szuka cyrku. Tak, słyszałam tą wypowiedż płk. Wrońskiego, wiekszość odebrała ja jako żart, bo oczywiste było, że Panu Pułkownikowi nie bedzie sie chcioało ustalać kto go wyzywa, ani nie bedzie sie chciało (choc może bezkarnie) wpie... lic temu komuś. Pan Pułkownik to po protu "wyższa sfera" i nie takim du...kom dawał radę. No cuż nie mamy w Polsce ani wywiadu ani kontrwywiadu - to co mamy jest sowieckie.Dziekuje za jasne stwierdzenie, że pan Macie..re.wicz jest agentem wywiadu i to nie polskim. Więcej postaci trzeba jasno definiowac, bo wiekszośc ludzi WCALE sie nie orientuje. Nie docieaja do nich kluczowe informacje. Za to szerokiim strumieniem dociera propaganda w TV na wszystkich kanałach.Ciekawe jak to sie ma do demokracji. Bo skoro suwerenem jest społeczeństwo to powinno ono podczas wyborów dokonywac wlasciwych wyborów, a wlasciwych wyborów może dokonac tylko na podstawie pelnych i rzetelnych informacji. Skoro takich informacji nie ma w mediach publicznych (chyba nikt nie zaryzykuje twierdzenia że takie są) to społeczeństwo nie ma możliwosci dokonania wlasciwych wyborów. A skoro tak, to w Polsce nie ma demokracji tylko sterowanie społeczeństwem za pomoca mediów. Żeby była prawdziwa demokracja suweren MUSI mieć pełną i rzetelną informację i nie może być narażony na propagande, indoktrynację i wszystkie inne klamstwa oraz infiormacje zafałszowane i niepełne. To powinno być zapisane w Konstytucji i w tym kierunku powinien iść wysiłek rządu żeby suweren był zawsze dobrze i rzetelnie informowany (a nie przekupywany kolejnym rozdawnictwem pieniedzy sciaganych za pomocą obowiazkowych podatków)..
Andrzej Barczak
Wierzę iż jest taka grupa ludzi myślących nie naiwnych dbających o przyszłość swoich dzieci i wnuków .dbająca o ich przyszłość . Na pewno nie są to urzędnicy , są to realiści którzy wiedzą co jest możliwe do zrealizowania ,- urzędnik to pasożyt .
mroinski RASZ
Sklepowicz kolezka Roli zarejestrowany w IPN .Slowa Centkiewicza na zaproszenie Sklepowicza do TVP info..prosze szanownych redaktorow ,by zanim zaprosza ponownie tego Pana do studia ,skontaktowali siecz pionem IPN..Po tych slowach Sklepowicz przestal byc zapraszany ,a uaktywnil sie u Roli w Izraelu 24.
mroinski RASZ
W Izraelu 24 ,kto tego slucha sam sobie szkodzi. Rola ze swoim sklepowiczem juz dawno zostali przejeci..i cwierkaja z Pisowskiego klucza..
Anita Turczyniak
To prawda, Wroński jest rozchwiany zaś Rola podejrzany?!.