Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Michał Kołodziejczak mocno o sytuacji polskiego rolnictwa! Jak daleko posunie się AGROunia?

Dodano: 2019-03-20

Wyświetleń: 43834

Czas trwania: 51:18

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Michał Kołodziejczak mocno o sytuacji polskiego rolnictwa! Jak daleko posunie się AGROunia?


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Justine Heather
Po rozmowie z moją babcia która obejrzała ten film jawnie stwierdzam że póki pokolenie staruszków 60+ nie odejdzie do nieba to czeka nas po lub PiS jako rząd... Ma mózg zlasowany od tvp... A pewnie reszta od Polsatu i tvnu... I nawet jak lopatologicznie pokazujesz że dwa i dwa to cztery i tak powie, że w tv mówili że cztery ale po mówiło że pięć...
Strażnik Teksasu
Ja mam w rodzinie trzech rolników w różnych stronach kraju i jakoś wszyscy sobie radzą bardzo dobrze. Nigdy nie słyszałem żadnego narzekania z ich strony. To o co tu chodzi, jak nie o koryto? O przepraszam: wójek narzekał na nagabywaczy z Agrounii!
Maria Błaszczyk
Kupuję po ryneczkach,żadne markety.Wspieram rolników i jestem za nimi.Wszyscy powinniśmy przestać kupować w marketach.Bojkot totalny.Wsperam i popieram ich całym sercem. ŻYCZĘ POWODZENIA NASZYM ROLNIKOM.
Andrzej Kubiczek
18:00 skoro takie było zachowanie policjanta to może ku przestrodze innych warto było by móc pokazać ujawnić jego dane (mniemam że się przedstawił, stopień i nazwisko). Wszak jest funkcjonariuszem publicznym... o ile to prawda.
Halina S
Nieograniczona konsumpcja jest problemem naszych czasów
Roza Just
Panie Michale trzymam kciuki.
PATO IMIGRANT
Rola szacunek za to co robisz.
Maria Tomczyk
Odsetek krwi chazarskiej na pewno jestnajniższy wśród rolników (naród wybrany bardzo rzadko orał, siał i żąłosobiście) dlatego trzeba ich zniszczyć, wywłaszczyć i uczynić wyrobnikami nakorporacyjnych gospodarstwach wielkopowierzchniowych (o których marzą miastowii postępowi)
KRZYSZTOF SKOWERSKI
Coś mi się wydaje że ten młody człowiek trochę przesadza ale jeżeli tak jest to jednym słowem nie ma porozumienia wśród sadowników i rolników dlatego tak się dzieje ! , a tak w ogóle to nie podoba mi się ta nazwa AGRO UNIA naprawdę ! ten towar się nie sprzeda !!!
Pati M
Wszystko zaczęło się od SLD kiedy zalali nasz kraj zachodnimi marketami dziś Lidl wprowadza kasy samoobsługowe będą zwalniać ludzi pewnie minimum kosztów max zysków .