Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Stanisław Michalkiewicz o groźbie żydowskiej okupacji Polski

Dodano: 2019-03-18

Wyświetleń: 26504

Czas trwania: 51:38

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Stanisław Michalkiewicz o groźbie żydowskiej okupacji Polski


         #Michalkiewicz #Polonia #ustawa447

Redaktor Stanisław Michalkiewicz rozmawia z Michałem Jelonkiem o swoich obserwacja po pobycie na antypodach, tamtejszej Polonii i szykanach które go tam spotkały. Przedstawia swoje przemyślenia o działaniach Polskich i Izraelskich władz w sprawie ustawy 447.

► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Media Narodowe
► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa! http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: [email protected] WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ ►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW ►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ ►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe ► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com ► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
Piotr Rutkowski
"Nie znam gorszej dżumy dla państwa od narodu, który przez oszustwa, lichwę i umowy pieniężne przyprowadza lud do stanu żebraczego oraz wykonuje wszystkie czyny, którymi uczciwy człowiek się brzydzi. Wobec tego, należy ich jak najmożliwiej od nas (odtąd) wstrzymywać i liczbę ich zmniejszać. Jesteśmy zdziwieni z istnienia nienawiści i pogardy, którymi wszystkie narody żydów traktowały. Jest to nieuchronne następstwo ich, żydów, zachowania się.
Jerry Gier
NIE MA ŻYDA KTÓRY BY NIE BYŁ GOTOWY ODDAĆ , SPRZEDAC , ZDRADZIC GOJA TJ POLAKA. TAK ONI SA UCZENI OD URODZENIA A SWIETA KSIEGA DLA NICH JEST TALMUD, A TALMUD TO KSIĘGI WROGIE POLSCE I NARODOWI POLSKIEMU. ZYD ZAWSZE BEDZIE GOTOWY STRZELAC DO KAZDEGO POLAKA PONIEWAZ DLA NICH JESTESMY GORSZA KATEGORIA BYDLA.
minimal
No pan kac w tłumaczeniu na polski kojarzy mi się z czymś nieprzyjemnym to zjawisko występuje na drugi dzień po wypiciu dużej ilości alkoholu oby kac nas nie męczył.
Janek
ktoś dobrze powiedział ,państwo z paździerza i dykty
Lucyferiusz Belzebubowicz
Zastanawiające jest, że w Izraelu nie ma bazy USArmy
Bonus BGC & BodyChrist
Nawet nie bede ogladal tego debila Michalkiewicz popiera akta 2 bo mowi ze fajnie bo skorzysta na tym rzekomo na prawach autorskich. Kopnij sie pan w czolo
birek 29
300mld $ dzielone przez 30mln Polakow ,to wyjdze po 10 tys $ na obywatela!
Amahl Saddam
cześć Michał
Michal Kowalski
Nie podoba mi się bardzo podejście pana Michalkiewicza on już wyciągnął białą chorągiewkę !!!?