Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jerzy Zięba "Szkodliwe czynniki chorobotwórcze i przeciwdziałanie im" PEŁNIA ZDROWIA 2019

Dodano: 2019-05-01

Wyświetleń: 14113

Czas trwania: 01:30:17

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Jerzy Zięba "Szkodliwe czynniki chorobotwórcze i przeciwdziałanie im" PEŁNIA ZDROWIA 2019


         Jerzy Zięba - "Szkodliwe czynniki chorobotwórcze i przeciwdziałanie im"
Festiwal Kultury Zdrowia - PEŁNIA ZDROWIA w Rudzie Śląskiej - 27 kwietnia 2019
Organizator: Pełnia Zdrowia - Festiwal Kultury Zdrowia: Ryszard Sadłoń i Emilia Kordek
PEŁNIA ZDROWIA to projekt, który ma na celu propagowanie wiedzy o naturalnych metodach wspierających zdrowie oraz integrację osób zainteresowanych zdrowym stylem życia - poprzez organizowanie spotkań, wykładów, targów ekologicznych itp., a także budowanie świadomości społeczeństwa na temat prawidłowego odżywiania, profilaktyki zdrowotnej i naturalnych metod leczenia. Spotkania i imprezy organizowane w ramach tego projektu przebiegają w radosnej atmosferze i niejednokrotnie zawierają elementy muzyki, tańca i śpiewu. Tym razem wystąpił zespół Larmodzieje.
Patron Medialny: aTVBe Zdrowy Kanał
Kamera: Urszula Borowska
Realizacja filmowa i montaż: Artur Borowski
Produkcja: aTVBe Studio
Kamera: Sony FDR-AXP33
Kamera: Sony HDR-CX220
Montaż (program): Camtasia Studio 8 (licencja)
aTVBe ™ / aTVBe Studio ™ © 2016 ABART Multimedia Productions Inc .. Wszelkie prawa zastrzeżone. Publikacja, powielanie lub rozpowszechnianie tego filmu w jakikolwiek sposób - w tym bez ograniczeń drogą elektroniczną za pośrednictwem Internetu lub poczty e-mail lub ponownego przesyłania istniejących filmów i ponowne przesłanie takiego materiału na każdej stronie w dowolnym miejscu na świecie - jest zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody mediów ABART Media Productions Inc.        

Komentarze


aTVBe
Szanowni Widzowie, Rozpoczynamy cykl wykładów z Festiwalu Kultury Zdrowia - PEŁNIA ZDROWIA - 27 kwietnia 2019 - Ruda Śląska. Będzie 7 wykładów - Jerzy Zięba, Tadeusz Rolnik, Andrzej Kawka, Halina Jurkowska, lek. Szymon Grzywacz, dr Hubert Czerniak i na koniec Pytania do Jerzego Zięby i dr Huberta Czerniaka. Będziemy sukcesywnie i w kolejności, umieszczać wykłady na naszym kanale i o stałej godzinie 20.00 Subskrybujcie, lajkujcie, piszcie komentarze. Każdy wpis jest dla nas bardzo ważny. Pozytywnego i przyjemnego odbioru. Pozdrawiamy Was Bardzo Serdecznie :-)
lord piap
Dla tego nie mówią nam prawdy bo polaków i Polski ma nie być !! Tu ma powstać i już powstaje Polin zydowskie ,a my w najlepszym razie w rezerwacie !! Najgorsze w tym jest to ,ze nawet kapłani biorą w tym udział ze szczególnym wsparciem ze story ojca Rydzyka i jego toruńskiej rozgłośni !! co wola o pomstę do nieba Wykorzystuje się w sprytny sposób przywiązanie narodu do kościoła i zaufanie kapłanom Zakłamanie i przemilczanie tych faktów to wojna wypowiedziana narodowi , a zwycięzcami maja być gudłaje i szabesgoje polinscy, pełniący funkcje kapo nad pozostałą przy życiu reszta narodu ,których tak wielu w obecnym rządzie !!
Andrzej Kupczyk
I mając takie zdjęcie można... jak to zrobiono z gen. Konstantym Pietrowem.
Andrzej Kupczyk
15:51 Komunikację międzykomórkową zakłóca promieniowanie nie tylko elektromagnetyczne telefonii bezprzewodowej.16:02 Tak jak zaczyna się proces "degeneracyjny" na poziomie komórkowym podczas zakłócania i braku komunikacji międzykomórkowej, tak samo zaczyna się degeneracja społeczeństw w czasie braku wymiany ważnych informacji między jej członkami (mikro i makro działają podobnie). Nie tylko media "głównego ścieku" robią wszystko by ludzie przestali się komunikować między sobą.
Andrzej Kupczyk
15:02 W Brazylii Dr Cesare Galii Coimbra stosuje ten poziom 600 (i więcej) ng/cm³ w swoim protokole leczenia MS (stwardnienia rozsianego) i innych chorób autoimmunologicznych. Ponieważ nie wie on prawdopodobnie o działaniu witaminy K2 mk7, ma on skutki uboczne w postaci odkładania się wapnia w tkankach miękkich, przez co niesamowicie ważna w tym "protokole" jest kontrola poziomu wapnia we krwi.
Hanna Pettersson
Panie ZIĘBA JEST PAN ANIOŁEM!!!UWIELBIAM SLUCHAC PANA WYKŁADÓW!!!!!!!CUDOWNY CZLOWIEK!!!!❤👍❤👍❤👍❤👍👍👍❤👍❤👍❤👍❤❤
Hanna Pettersson
ZGADZAM SIĘ Z PjestANEM W 100%!!!!!!!!!TELEVIZJA PL jest lewacka!!!!!A oni boją się prawdy????
Monika K
Super! Dziękujemy!
William Bradley
Plod nie jes znieczulony!!!!popbieraja na 'zywca'
William Bradley
Dziecko jest abortowan i jest wciaz zywe !!!!!! trzymajo go w takim baloniku - nie bylo pokazane jak kobiete kroja ,ale dziecko jest ZYWE!!!Ten filmik byl przerazajacy!!!