Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Złamała wszystkie możliwe przepisy, a nie wsiadła nawet do samochodu! [Nauka jazdy]

Dodano: 2018-09-22

Wyświetleń: 795581

Czas trwania: 02:40

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Złamała wszystkie możliwe przepisy, a nie wsiadła nawet do samochodu! [Nauka jazdy]


         Oglądaj naukę jazdy na http://ttv.pl oraz w player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-3,S05E03,80912
Subskrybuj TTV: https://www.youtube.com/channel/UCGco...
Po czternastu latach popularny program znany z anteny TVN powraca w nieco zmienionej formie do telewizji TTV. Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy przybyło dzięki temu dobrych kierowców?

Zobaczymy perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie. Będziemy śledzić zmagania kilkunastu kursantów. Za kierownicę po raz pierwszy wsiądą m.in.: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy. Przyszli kierowcy będą się szkolić po okiem charyzmatycznych instruktorów – Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana i Łukasza Kmiecika. Każdy z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zespołu napięcia mięśniowego wbitego w kierownicę.

Na tych kursantów, którym uda się uzyskać prawo jazdy, czeka niespodzianka. Część z nich dostanie szansę na sprawdzenie swoich umiejętności także za granicą. Innych będziemy śledzić jak samodzielnie sobie radzą za kółkiem w rodzimej miejscowości.        

Komentarze


TTV
Zobacz dalsze perypetie Pani Halinki w Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-3,S02E03,9135
Sprytny Inaczej
Kumpel śmiał się, że nawet ja bardziej respektuję przepisy xD
Tytan 777
:D
GosiaBe
Skrzyżowanie dróg równoległych xDDDD
Szpaderski
Nwm poco takie babcie chcą robić prawa jazdy
franulka -_-
Gdzie to jest
ANTQ Official
Jaaaaaaaaaaaaa pitoleeee
Juliantta
Ona mnie przeraża
Piotr Budziński
1:54 SKRZYZOWANIE DROG ROWNOLEGLYCH XD
Businessmaster
Gdzie jest taki fajny placyk? W jakim to mieście?