Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Absolutnie nic - Solfa

Dodano: 2015-09-12

Wyświetleń: 121631

Czas trwania: 02:17

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Absolutnie nic - Solfa


         kontakt:
kom. 513 209 795
email: [email protected]
facebook: https://www.facebook.com/pages/Oprawa-muzyczna-ślubów/693582300737683

Zapraszamy do współpracy! :)        

Komentarze


Bordowo Granatowy
Bez Miłości ani Rusz, cała Prawda dziewczyny.Widać po mimice twarzy, tych Kocich ruchach nóżką Elizy i Klaudii, że doskonale wiedzą o czym śpiewają:)Moim zdaniem jedno z kilku waszych najlepszych wykonań, na pewno nie jedyne.Energetyczny Kawałek, pozytywnie nastrajający odbiorcę, pobudzająco- wzmacniający, zaśpiewany z uśmiechem na wszystkich Buziach. Najlepiej jest robić rzeczy, które wywołują uśmiech i lepsze samopoczucie u Siebie samych plus Odbiorców a To Moim skromnym zdaniem wam się Udaje.
Віталій Нероба
Absolutnie nic nie udało by się nam bez miłości,absolutnie nic! X2Bo miłość cierpliwa jest, absolutnie tak!Bo miłość nie zazdrości, absolutnie tak!Nie szuka poklasku, absolutnie tak!Bo miłość wszystko znosi, absolutnie tak!1. Gdybym mówił językami - absolutnie tak.Ludzi i aniołów - absolutnie tak.A miłości bym nie miał - absolutnie tak.Byłbym nikim - absolutnie tak.2. Miłość cierpliwa jest - absolutnie tak,miłość nie zazdrości - absolutnie tak,nie szuka poklasku - absolutnie taknie unosi się pychą - absolutnie tak.
Martian
Absolutnie pozytywnie.
Nikodem Channel
Absolutnie pięknie ukochane Solfiaczki 😍😍😍😁😁😁😁
Krystian
APSOLUTNIE ;) APSOLUTNIE NIE
Tiger Bonzo
Cztery aniolki
Ola Bielińska
Proszę chwyty na gitarę i bicie ;-)
Karolina Zabiegaj
Można prosić o chwyty na gitarę? :)
Przemysław Kunach
jeeesttt odpisalyyy hurrraaa :)) dzieki juz prawie umiem to! zaniose te piosenke do nas w Walbrzychu do Kosciola sw. franciszka na podgórzu :)
Przemysław Kunach
ej dziewczyny odpiszcie mi, zebym mial w pamieci Wasza uwage w tym komentarzu. jestescie tylko w 4, a dajecie wiecej niz orkiestra- rewelacja. nie mozecie sie rozdzielic :) kocham Was pa