Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

NOWA JA - sezon 2, cały odcinek 10

Dodano: 2017-07-26

Wyświetleń: 30490

Czas trwania: 22:11

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału NOWA JA - sezon 2, cały odcinek 10


         Subskrybuj nasz kanał https://www.youtube.com/channel/UC6kn7DH5Nn3dbgTJsPUxVSw 
Oglądaj więcej http://www.nowa.tv/

Bohaterki programu „Nowa Ja!” to Polki, które mijamy codziennie na ulicy, a których z reguły nie zauważamy. Zresztą one same poświęcają sobie niewiele uwagi. Postanowiły jednak wziąć los w swoje ręce i dokonać rewolucyjnych zmian w życiu. Z pomocą przyjdzie im Kasia Cichopek wraz ze sztabem profesjonalistów. Cała ekipa pracować będzie nie tylko nad zmianą wizualną uczestniczek, ale także pomoże im uwierzyć w siebie, pozbyć się kompleksów i ujrzeć w sobie atrakcyjną kobietę.        

Komentarze


MIra S
Hania jesteś świetną osobą i do tegojesteś jest bardzo ładna. nie ma sensu przejmować się głupkami którzy muszą dowalić komuś żeby sobie dodać
Doti36 Doti36
Sexy Hania❤️💯Haniu, jak powiedziała Kasia „ciesz się sobą”!👏Piękna dziewczyna z Ciebie i mądra, z ciekawymi zainteresowaniami.To barachło, które Ci dokuczało jest wszędzie!😡 Aż dziw bierze, ze chłopak z którym byłaś i mam nadzieje już nie jesteś, poczuje kiedyś na własnej skórze, jak to jest tak się podle czuć! Nie masz żadnych mankamentów.Mieszkam w Anglii i tu to dopiero się dzieje! Ale nie chodzi mi o to, aby te dziewczyny poniżać, a o to, ze tutaj nikt” nie dba” o to jak jest zbudowany. W weekendy na ulicach spotkasz młodzież tak odważnie poubierane,ze ja jestem w szoku!🤪Ale od tego jest ta mlodosc😜Czas szybko mija i nim się obejrzysz, przyjdzie Ci czas dzieci własne wychowywac🥰Ściskam Cię mocno i pozdrawiam! Góra Ty!👏👏👏
angel178178
Piękna kobieta !!!
Mariola Karas
Haniu jestes SUPER! Pozdrawiam z Kanady.
Magda Bremer
Wszystkiego dobrego Haniu, jesteś super człowiekiem nie daj się ludziom którzy mają złe intencje wobec cb, trzymam kciuki za cb!
dorotka21snk
Ja to bym chciała mieć takie nogi🙄
Izabela Dechnik
jestes piekna!!!
Rox Mb
1 i 2 stylizacja to katastrofa,nie dało jej żadnej lekkości,wręcz przeciwnie. A dziewczyna śliczna,nie potrzebowała metamorfozy,ale po też mega pięknie :)
Anna A.
Hania! Yesssssss 👏👏👏👏👏👏👏❤️
justyna justyna
Sliczna dziewczyna a po metamorfozie jeszcze piekniejsza ! Szersze biodra to atut !!