Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wywiad z... Magda Gessler

Dodano: 2013-01-29

Wyświetleń: 112149

Czas trwania: 12:26

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Wywiad z... Magda Gessler


         Znana restauratorka Magda Gessler przeprowadzała w Ostrowie Wielkopolskim "Kuchenne rewolucje". Wykorzystaliśmy też czas, by porozmawiać z celebrytką na temat..... o tym właśnie ten wywiad :) Miłego oglądania i słuchania :)

Realizacja: TV Proart, Ostrów Wielkopolski        

Komentarze


Rafał Mocała
Ile ta tłusta locha Gessler ma lat? Nie wiem czy zwalić sobie teraz czy lepiej na Red Tube
Bozka Steiner
Obejrzalam po 5 latach .teraz w 2018 wyglada gorzej jest grubsza nalan a wszystkiego za duzo wlosow ciala i chamska w jej wykonaniu tu byla mila i zdystansowana.
niepokorna ja
no tak podstawowe zajęcie żydów to gotowanie i knajpy co widać po Rebece Blumstein czyli Gessler.. Tak u nich zawsze liczyła się bardziej kasa niz człowiek
Halina Zielińska
Zawsze Piękna. Niech wszyscy mówią. Co chcą. Niema nic piekniejszego od Pani Magdy a jeszcze jak Ona gotuje Poezja
Piotr Mazur
... myślę że od siebie należy zrobić rewolucję....... pani gesler idz pani do diabła....
Zofia Wasinska
wreszcie znalazła się osoba i odkryła kulisy naszych restauracji nie mieliśmy pojęcia o tym co czasami jedliśmy i wjakich warunkach sanitarnych były te potrawy przygotowane.nie krytykuję pani Gessler uważam ją za osobę która się zna na kuchni.jest inteligentna mądra
SuperTruten
Nie da się tego słuchać.Egzaltacja samym sobą Gesslerowej i lizusostwo prowadzącej.Okazało się,że jak dotąd nasze baby nie umiały gotować.Musiało się pojawić kudłate i ,,oświecić,,. Brawo zakompleksione rodaczki, zero własnej inicjatywy.
Dariusz P.
Co to za włażenie Żydom w doopę, ona ma Polaków wielkim poważaniu a sama gotować nie potrafi, jeździ z własnym kucharzem i udaje kogoś kim chciałaby być, zapytajcie Pana Michel'a Moran'a.
Krzysztof L
Madzia!!! Trzymaj się !!! Bardzo miło i ciepło jest Ciebie usłyszeć. Mam nadzieję, że jako Twój nieograniczony i zawzięty fan, moge mówić tak do Ciebie _ Madziu. Co nie zmienia faktu, że mam ogromny szacunek do Ciebie Magdaleno. Imię tak samo cudowne.
ROMAN KOWALSKI
maga goni brud syf w kuchni ..goni mrozonki i byle jakie produkcji .uczu swiezego produktu..kowalski placi za smieci..a Magda to zwalcza