Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

TEDE & SIR MICH - DZIUP L.A. / SKRRRT / 2017

Dodano: 2017-06-22

Wyświetleń: 267968

Czas trwania: 03:56

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału TEDE & SIR MICH - DZIUP L.A. / SKRRRT / 2017


         Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tede i Sir Mich zatytułowany SKRRRT! Dla posiadaczy oryginalnych płyt będzie interaktywna niespodzianka!

Album zatytułowany SKRRRT to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. Na nowej płycie TEDE i Michu zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a nowatorskie brzmienie powoduje, że słuchanie tego albumu staje się nałogiem. Jak mówi TEDE: „To moja najfajniejsza płyta, bo poza tym, że jest stylistycznie spójna to pierwszy raz udało mi się stworzyć specyficzny klimat od pierwszego do ostatniego kawałka”.
 
Płyta SKRRRT powstawała w dwóch krajach – Polsce i Czechach, dokąd wybrał się Tede z ekipą by w stolicy naszych południowych sąsiadów stworzyć mobilne studio i w nim nagrywać najnowszy album. Istotnym elementem promocji jest SKRRRTV, czyli specjalny videolog na kanale YT.COM/TEDEWIZJA, na którym można zobaczyć wyjazd do Czech, proces powstawania płyty, koncerty TEDE oraz wiele innych ciekawych materiałów. Za oprawę graficzną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus. 
 
Jak przystało na Wytwórnię Wielkie Joł i tym razem pojawia się ciekawe rozwiązanie zawarte w okładce albumu. Wszystkie strony książeczki są multimedialne i dzięki zastosowaniu aplikacji Tap2C można odkrywać więcej treści związanych z płytą. Jak zapowiada NWJ treści będą zmieniane i dzięki temu posiadacze oryginalnych nośników będą mieli z czasem wiele niespodzianek. Aplikacja Tap2C dostępna jest za darmo na Android & iOS, a jej obsługa jest prosta – wystarczy zeskanować wybraną stronę lub logo SKRRRT na okładce płyty.

Album SKRRRT z autografem i dołączoną EP’ką TEDE & SIR MICH „Letnie Czartery” jest dostępny w sprzedaży tylko na stronie http://sklep.wielkiejol.com z dodatkowymi naklejkami oraz promocyjnymi kodami od Sneakers by Distance. 

Obserwuj:
http://www.wielkiejol.com 
http://facebook.com/tdftede 
http://facebook.com/sirmich
Posłuchaj lub kup wersję cyfrową: https://IndependentDigital.lnk.to/8d9ml
 
Partnerzy: PLNY Textylia, CGM.PL, Magazyn Vaib, Hip-Hop.tv, Distance, Tap2C        

Komentarze


Black Panther
musiałem musiałem po euforii w Barlinku przesłuchać jeszcze raz PS. wariat jesteś
Iggzz
lubie to
Luko
<3
Mar Cin
nie wiem co ten typek zaczyna nagrywać ale na pewno to jest hip-hop japier.
Buli
jebać beteo, płyta roku no chyba że nowy Wuzet jeszcze w tym roku wyjdzie xD
Robson
Takie rapsy to ja lubię.
Robert Lisiewicz
Przykre, że jeśli Tedas nie zrobi klipu to odsłuch sprawdzi garstka, ma jednak głównie singlowy fanbase...
Jan Gasiński
Panie Jacku, kawał dobrej roboty :---)
Oskar Kubala
ale zamuwilem se letnie czarteny jest kurwa niezła jak mi przyjdze bedze kurwa nieźle
Bartholomeo Artisto Production
cudowny bit!