Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

W. Tumanowicz | O meczu z Izraelem, paradzie "równości" i idealnym ustroju dla Polski

Dodano: 2019-06-12

Wyświetleń: 5791

Czas trwania: 33:14

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału W. Tumanowicz | O meczu z Izraelem, paradzie "równości" i idealnym ustroju dla Polski


         #Tumanowicz #RN #Mecz

► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Anastazja Barańska
Po cholerę nam Fort tramp. J uz zaczął trammp kolejnny interes .koniec z tymmi militarnymi biznesami.
Anastazja Barańska
Wszyscy my Polacy widzimy jak jest i do czego to zamierza.zzaproscie koniecznie tyg prezydenta i premmierow i minnistrow na wyjaśnienie wielu pytan..hocciazby pytania z tycch komenntarzy.Sprawne rządzenie państwem to znnowu ble ble ble.ja bym chciała aby Polska byla Polska.imienna odpowiedzialność za decyzje mnie korzystne dla Polski i Polaków.kukiz niech sie zajmmie mmuzyka, muzyka lagodzi obyczaje
Anastazja Barańska
Bo to są obywatele polin mmaja rzzad po swojej stronie a my co najwyżej swoja historie i jej obronę zaledwie .ci rzzadzacy icc nie zrobią w obronie polski bo to nie jest rząd polski.polskazostaje w sercach i ummyLCh prawdziwych Polaków.
Darek Cebula
Jeden mówił i się zesrał .Po co komentujcie czyjeś obsrane gacie .Przepraszam bo to ze głupie ludzie mówią głupoty to nic nowego.
JA BA
Piatek nie wykonal cieszynki BO TO CIPA.!!! dobrze ze teczowej parasolki nie kazli mu wetknac w cztery litery. Poprawnosc polityczna i chloptysia niema.Ciekawe jak go potraktuja ci ktorym z tym pistolecikiem skakal do oczu na boiskach jewropy.!Przestraszyl sie bohatir jakiegos plemiennego kolchozu .KOZAKIEWICZ to byl i jest POLAK z krwi kosci.Calej tej ZYDO KOMUNISTYCZNEJ BANDZIE NA OLIMPIADZIE w Moskwie pokazl gdzie ich ma i gdzie maja ich POLACY.
Mario46 Best
No jaki polityk się znalazł!A co pan panie polityku osiągnął?Klęska 447,klęska wyborcza do EP,kompletna niemoc programowa,brak osiągnięć w ewentualnych sojuszach politycznych.Nie widziałem pana polityka w Warszawie gdy lgbt atakowało Brauna i Bąkiewicza a my ich broniliśmy.Gadać każdy potrafi!!!!Kolejny chłopczyk w krótkich majteczkach.Głosowalem na Konfederację ale jak widzę takich wymądrzających się pożal się Boże "polityków" to wiem dlaczego konfederaci przegrali.
mirekzet2
Przyjdzie taki dzień,że ci patrioci schowajá głowę w piasek a normalni ludzie pójdą za nicponi krew wylewaç .O gościu w programie też. mówię ,pięknie gada.
Tomasz Majewski
Z Zydami nikt Madry i myslacy nie robi zadnych interesow, z gory jest to skazane na porazke, ludzie zrozumcie to w koncu i temat zamkniety, a filosemitow trzeba wyeliminowac z rzadzenia w Polsce, sami Polacy zrobili sobie ten problem, zalosne i tragiczne, szkoda nawet gadac, ;-)
BedoBeaseB
No właśnie panie Witoldzie Krzysztof Piątek włączył się w politykę nie wykonując swojej cieszynki,właśnie pokazał służalczy stosunek Polski do Izraela bo Izrael się zachowuję jak taki panicz któremu służący nic nie może zrobić,jesteśmy suwerennym państwem czy nie? No w teorii jesteśmy więc skoro nasz piłkarz wykonuję daną cieszynkę od ponad 30 goli bo zaczął ją wykonywać już na początku gry w Genoii to właśnie nie mieszając się w politykę powinien ją wykonać a jeśli ktoś by to uznał za antysemityzm no to jest idiotą i tyle i to jest nie włączanie polityki bo Piątek tą cieszynkę by wykonał w meczu z Macedonią,z Czechami,Niemcami czy kimkolwiek innym no po prostu zwykła cieszynka,taki ma sposób celebracji i tyle ale przeciwko Izraelowi nie można? Piątek źle zrobił nie wykonując cieszynki bo podtrzymuje narrację żydów jakoby byli oni nad narodem z którego nikt nie może się śmiać,nikt mu nic nie może zrobić a oni będą nam pluć w twarz
Michał Krzycki
Na wyjeździe Izrael zagra taktykę 4:4:7 i z trybun będą lecieć wyzwiska oraz papierowe samoloty albo petardy.