Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Siemię lniane, a oczyszczanie jelita grubego i spalanie tłuszczów

Dodano: 2018-09-02

Wyświetleń: 827540

Czas trwania: 09:54

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Siemię lniane, a oczyszczanie jelita grubego i spalanie tłuszczów


         Siemię lniane to jeden z najpopularniejszych środków medycyny naturalnej. Dowiedz się, jak działa i jak je stosować, aby osiągnąć oczekiwane efekty. Najlepsza koszulka: 
https://teespring.com/vi-VN/t-shirt-be-all-you-can-be        

Komentarze


Patryk Mnich
Dlaczego nie czytasz dla niewidzących
Agnieszka Czyzewska
Tak siemię lniane to dobry sposób. Dobre też jest jedzenie czarnuszki albo dodawanie do potraw oleju z czarnuszki, pomoże również picie ziemi okrzemkowej ale tym co najszybciej zadziała jak miotełka i pomoże nam w pozbyciu sie np złogów kałowych z naszych jelit a tym samym je oczyści to picie probiotyków, koncentratów probiotycznych. Najlepiej zrobic wtedy taka 4 albo 3 miesieczna probiotykoterapie i pic ten koncentrat probiotyczny 3 razy dziennie każdorazowo do posilku a w ciagu dnia dodatkowo wypijac 1l wody.
Osuch 77
Ja po wypiciu tego około 2godz czuje się źle, osłabiony jestem, brzuch strasznie mi wysadza. Zawroty głowy i serce szybciej bije dlaczego alergia, czy mój organizm źle reaguje na siemię? Mam przestać brać przerwę zrobić czy zmniejszyć dawkę ?
Lucyna Żurawska
dodaje czubata lyzeczke suchego zmielonego przez siebie do porannej owsianki, swietny lek na uregulowanie ukladu pokarmowego
Tau
Mi najlepiej jelito oczyszcza gorzała i kac kupa
Bogumiła Łęcka
:
Jadwiga Grad
0 i
Janina Info
NIE GOTOWAĆ SIEMIENIA LNIANEGO. LEKKO ZMIELIĆ w MŁYNKU do KAWY i zalać GORĄCĄ WODĄ z odrobiną SOI MORSKIEJ lub dodawać do KEFIRÓW, JOGURTÓW.
Jadwiga CHWAŁOWSKA
Korzystne jest a także w lambri
Wędkarstwo Rekreacyjne
Jak komuś przeszkadza muzyka ... to w pasku jest opcja WYCISZ ... PS. Nie trzeba być bardzo inteligentnym, aby to zrobić ; )