Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

WINOROŚL - Prowadzenie winorośli HISTORIA KRZEWU Pinot Noir (cz I odc 1) 2018 03 06 Winnica Cisowa

Dodano: 2018-06-29

Wyświetleń: 88636

Czas trwania: 31:56

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału WINOROŚL - Prowadzenie winorośli HISTORIA KRZEWU Pinot Noir (cz I odc 1) 2018 03 06 Winnica Cisowa


                 

Komentarze


Tomasz M
Pytam jako laik. Czy nie za wcześnie żeby pozwolić owocować? Wg niektórych po pierwszym roku przycinamy łozę na krótko, a dopiero w drugim roku pozwalamy na przyginanie łozy.
Mati film
Pozdrawiam
Janusz Szczęsny
Serdecznie Pana Pozdrawiam ŚWIETNA robota i nauka☝️ W jednej chwili zaraził mnie Pan chęcią do uprawy winorośli ☝️JAKA szkoda ze nie spotkałem Pana 30 lat wcześniej😪Ale od wiosny zaczynam uprawiać winorośle mogę zasadzić 20 metrowy szpaler Dziękuję Panu Bardzo🙏 Niech Pan Bóg Panu Błogosławi... J. S.
Barbara K
Nie natrafiłam jeszcze na opryski olejem. Do czego to ma służyć i jaki to olej, bo głos jest niewyraźny i nie słychać na filmie nazwy tego oleju. Wiem, że na wiosnę wykonuje się oprysk Miedzianem.
Teresa Lewicka
Trafiłam na ten edukacyjny filmik i jestem pod wrażeniem przekazywanych informacji. Prosto i klarownie i dla takiego laika jak ja zrozumiałe. Nie wiem tylko jak postępować ze starymi tj. 10-letnimi krzewami.
mjablo
Jaki system tego rusztu ma Pan sprawdzony? Gdzie mozna kupić?
Artur Domagała
na swoich regentach mącznika likwiduję opryskiem z pokrzywy. Prawdopodobnie oprysk z pokrzywy likwiduje wszystkie możliwe choroby na nim.
Viola Violator
Witam serdecznie . Mam pytanie czemu po pierwszym roku nie przycina Pan krzewu na 2,3 oczka celem wzmocnienia korzenia, a w 2 na na uformowanie łodygi celem wyprowadzenia w 3 roku łozy ? Mam drugi rok kilka krzewów i po Pana materiale mam wątpliwości ? Pozdrawiam Jeśli może Pan to proszę o informacje o odpryskach siarka i miedzią 🙂
albrecht225
Facet jest do bólu nudny !!!
avo cado
Super pokazane i wyjaśnione.Brawo !!!