Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

ks.Dominik chmielewski Pożądliwość, zdrada i cudzołóstwo

Dodano: 2019-05-04

Wyświetleń: 68993

Czas trwania: 07:18

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału ks.Dominik chmielewski Pożądliwość, zdrada i cudzołóstwo


                 

Komentarze


Sebastian Bilard
Bardzo mi głos księdza Linde przypomina ;)
Piotr
Ale wspaniały ksiądz, cudowny aż czuć w jego głosie natchnienie Boga
Karolina Anna
Wspaniałe kazanie. To prawda, ze mezczyzni są przesiąknięci tym o czym mówi ksiądz. To bardzo boli być z kimś kto traktuje Cię jak przedmiot i ogląda się za innymi. Przeżyłam to i zapłaciłam wieloletnia depresja. Na szczęście Bóg czekał na mnie w sakramentach a kazania księdza Dominiką bardzo pomogły mi na nowo żyć .
darek marekk
W ST akceptowano wielożeństwo.Królowie tacy jak Dawid czy Salomon mieli wiele żon i mimo to mieli łaskę Boga.Nawet Abraham chodził do jawnogrzesznicy-co także jest opisane w ST i nie miał z tego powodu żadnych problemów.On także miał kilka żon . To jak to jest- czy Bóg zmienia swoje prawa czy są one niezmienne? Czy może obecna interpretacja grzechu cudzołóstwa jest nazbyt szeroka? Przeciez Jezus powiedział ze nie przyszedł zmieniac choćby litery z prawa Mojzeszowego danego żydom? Czy czasem grzech cudzołóstwa w sensie takim jak to jest opisane w Biblii nie dotyczy tylko seksu z męzatkami?
ddzi 19
Ile w tym prawdy . . . Każde słowo . DZIĘKUJĘ że jesteś takim wspaniałym kapłanem.
Grzegorz Mej
Niestety popełniłem ten błąd i juz jest po rozwodzie. Ksiądz Dominik bardzo mądrze to powiedział.
Protegowany Protegowany
Witam bardzo mądrze i z nadzieją ksiądz mówi proszę o kontakt 693591799.
voxer80
Jeśli ustami wyznasz Pana Jezusa i uwierzysz w swoim sercu, że Bóg wskrzesił go z martwych, będziesz zbawiony. Rz 10,9Sercem bowiem wierzy się ku sprawiedliwości, a ustami wyznaje się ku zbawieniu. Rz 10,10Tego kto przychodzi do mnie nie odrzucę. J6:37-40Nie pójdziesz na sąd, ale przyszedłeś ze śmierci do życia. J5:24Przyjęcie zbawienia przez Jezusa – Warunki:- Jeśli uznajesz się za grzesznika i potrzebujesz wyzwolenia z grzechu.- Jeśli wierzysz że Jezus jest Zbawicielem i chcesz przyjąć przebaczenie grzechów przez jego ofiarę na krzyżu.- Modlitwa o przyjęcie zbawienia:Boże przychodzę do Cebie bo jestem grzesznikiem i potrzebuje zbawienia. Wierzę że posłałeś swojego syna Jezusa Chrystusa, aby umarł na krzyżu za moje grzechy. Panie Jezu, wierzę że Ty jesteś Zbawicielem i przyjmuje przebaczenie grzechów przez Twoją krew przelaną za mnie na krzyżu, przez którą jestem połączony z Ojcem. Dziękuję ci Jezu. Od tej chwili ogłaszam Ciebie moim Panem i Królem. Duchu Święty zapraszam Ciebie. Przyjdź, odnów i ożyw mnie. Oczyść mnie z nieprawości i daj mi nowe serce, abym mógł iść za Jezusem moim Panem. Amen.Jeśli szczerze modliłeś się, to przyjąłeś zbawienie przez Jezusa Chrystusa.
besta 717
Bóg zapłać ❤️
Baba Jaga
Gdzie są takie małżeństwa Gdzie są tacy mężczyźni kobiety marzenie