Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Lao Che - united colours of armagedon

Dodano: 2018-07-15

Wyświetleń: 105575

Czas trwania: 03:34

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Lao Che - united colours of armagedon


                 

Komentarze


Margo Roma
kto daje lapki w dol? nie ogarniam...
Modny Modrzew
Kto z anty radia?
Fast Forward Charts
Ten kawałek zadebiutował na 21. miejscu w ostatnim notowaniu Fast Forward Charts - rockowo-alternatywnej listy przebojów Radia Aktywnego, by był wyżej głosujcie na www.fastforwardcharts.com, głosować można codziennie na dowolną liczbę utworów.
Karina Lembowicz
Majsterszyk w grze slowem! Niesamowity kawalek i nie moge przestac go sluchac!
Zbycho Zibi
super kawalek 👍👍👍psychodela ze hej...generalnie przypomina mi to brzmieniowo najlepsze produkcje 80/90 lat
Sta Tom
szkoda ze takie kawalki musza powstawacze faszyzm szczegolnie w tym kraju wstaje z kolan i podnosi glowe z blogoslawienstwem pedofilskiej czarnej mafii
Wioletta Paradowska
❤❤❤❤❤❤
maciej12X
Świetny zespół, którego płyty są słabsze niż wykonania live. Nie mogę zrozumieć, dlaczego wciąż bawią się w przestery wokalu? Przecież Spięty to kapitalny wokalista! Chciałbym Lao Che takiego jak na pierwszych płytach. Bez tych wszystkich przesterów. A sam kawałek oczywiście świetny! 👍 Ps. Już 18.11 widzimy się na żywo. Będzie kosa tego jestem pewien.
Rejczel La
Do wyboru,do koloru:barwy do góry,przy zdzieraniu skóry.Awantury,pod samiuśkie chmury,której maści Bóg,jest bez natury. Bo nie jestem biały, bo tej bieli ziarno,robiłoby w rajskim reichu na czarno.W wielu kwestiach zielony. Czasem tak zawstydzony,aż biało-czerwony.Uchodźcą jestem.Zmuszony uchodzić jestem za kogoś,kim nie jestem.Biel - modna i hoża. Reszta odcieni, na dno chadza, po owoce morza.United Colors Of Armagedon,dzielimy ojcowiznę koloru miedzą. Odznaczeni orderem. Z lucyferem.
srutti mariutti
Kocham cie za to ze to wrzuciles