Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

"Polacy są traktowani jak bydło".Czy antypolonizm w Holandii stał się faktem? Ewa Stasinowska

Dodano: 2019-04-16

Wyświetleń: 10439

Czas trwania: 54:55

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału "Polacy są traktowani jak bydło".Czy antypolonizm w Holandii stał się faktem? Ewa Stasinowska


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


DJ BAYER
Jaki tytułu tego filmu holenderskiego o Polsce?
Beata Pazura
Witam. Z zainteresowaniem słuchałam tego co pani Ewa ma do powiedzenia do momentu gdy podzieliła Polaków żyjących w Holandii na 3 grupy : 1 kryminalistow i bandytów ,2 niewolników pracujących za marne wynagrodzenie, 3 kobiety które kiedyś wyszły za mąż za Holendrów i to była ich przepustką aby tu zamieszkać. Ja nie przypisuje się do żadnej z tych grup. Mieszkam tu już 5 lat i orientuje się w sytuacji na rynku pracy itd. Jestem w tym momencie oburzona pani opinia na temat rodaków tu mieszkających i pracujących. A pani do której z tych grup się przypisana? Kryminalistow, niewolników czy może wyszła pani za Holendra i mogła ty zamieszkać i żyć?! Ja nie jestem ani kryminalistka, ani niewolnikiem i nie mam męża Holendra! Pani opinia mnie obraża! Znam bardzo dużo moich rodaków którzy przyjechali tu zarobić, odłożyć, kupić czy zbudować w Polsce dom i wrócić do ojczyzny. W Polsce nigdy by nie mieli na to szansy. Wielu ludzi tu pracuje, nie czuję się niewolnikami i naprawdę czegoś się dorobili. Poza tym w Polsce również nagminnie odbiera się dzieci rodzicom. Nie chcę tu bronić Holenderskich instytucji ale w naszym kraju wcale nie jest lepiej. Obraża pani wielu Polaków mówiąc w ten sposób. W końcu pani też tu żyje i mieszka, gdyby było tak źle to czy nie powinna pani wracać do ojczyzny? To jest hipokryzja z pani strony. Pozdrawiam. Beata.
R G
Wykorzystujac jako pretekst 'zapasc w sluzbie zdrowia' w Holandii ogloszono, ze osoby powyzej 70ki nie beda mialy refundowanych drogich zabiegow typu wymiana stawu. Prosze o tym cos powiedziec. A w Belgii osoby powyzej 80ki beda usmiercane. Prawdopodobnie tzw. 'Manchester Path', osoba starsza trafiajaca do szpitala nie dostaje lekow, jedzenia chyba tez. 'Pozwala sie jej umrzec' jesli lekarz uzna ze nei bedzie zyc dluzej niz tydzien. A kto to moze stwierdzic? To bzdura ale jest to oficjalnie stosowana procedura.To doniesienia prasowe, nie bajki, nie 'teorie spiskowe'.
Norman M
ANTYPOLONIZM jest silny u żydów. Żydzi to POLONOFOBY.
chris33661
Znam dosc dobrze holandie i wiem ze jest to panstwo faszystowsko-komunistyczne. Wiem tez ze oni nienawidza POLAKOW. Zauwazylem to wielokrotnie, na przestrzeni kilku lat !!! Potwierdzam w 100 % ach ach Pani slowa. Juz w latach poznych 90 ych, widzialem w tamtejszej TV wyjatkowo zaklamany, rasistowski, antypolski film,rzekomo dokumentalny o POLSCE. Pokazywano glownie starszych ludzi, ubranych w szmaty, orzacych pola socha i jednym koniem. Ci ludzie opowiadali jakies bzdury o Polsce i swoim zyciu. Mieszkali w zawalajacych sie ruderach wsrod smieci, stanowiacych wyposazenie tych ruder. Tak jest przedstawiana POLSKA w tym kraju.
Grzegorz Brzeczyszykiewicz
zebranina o kasiore :))
Gabi Pochopien
Tylko wyjscie z Uni moze nas uratowac. Ten szatan jest w ludziach, ktorzy sa z marksizmen i z Unia.Opowiadalam w Polsce jak jestesmy traktowani w Niemczech, nie chcieli wierzyc. W mojej opinia to jest talmud. Gdzie sa Prawa unijne?
Gabi Pochopien
Cala Europa ma Problem z uczuciami, ja mowie, ze to jest wyjalowienie mozgu i duszy. Oni zostali poddani temu procesowi juz od bardzo wielu lat. Widze to w Brukseli na porzadku dziennym, ze oni juz nie sa w stanie inaczej myslec i nie wiem czy te Wszystkie rozmowy maja sens. Polacy sa rowniez juz bardzo daleko w tym procesie rozwinieci. Wrazliwosc duchowa jest tylko u Polakow mieszkajacych za granica. Poziom w Niemczech jest bardzo niski na kazdym poziomie.
Mantrid p
Polacy są jak takie dzieci rolowane przez polityków, nikomu nie było żal 1939 roku gdy polska zniknęła z mapy ani w 1945 gdy nas oddawali w łapy NKWD.
greg grabski
o czym my tu mowimy HOLANDIA TO SZAMBO SPOLECZNE I POLAY W HOLANDI TO NIC LEPSZEGO ,Rodacy powinni wyjechac jezeli kochaja nasz kraj i niech ich muzulmanie jebia i wybija