Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Co wiemy o Katastrofie Smoleńskiej? Łączenie wRealu! Telefony na żywo. P.Szlachtowicz zaprasza!

Dodano: 2019-04-10

Wyświetleń: 12204

Czas trwania: 01:10:43

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Co wiemy o Katastrofie Smoleńskiej? Łączenie wRealu! Telefony na żywo. P.Szlachtowicz zaprasza!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Jakub K
Cudaki
stanpiasta
Temat ciężki?Pan Antoni Macierewicz był dwa razy w Ottawie zanim PiS wygrało.Próbowałem sugerować że nikt nie zrozumie Smoleńska skoro nie maja pojęcia co się stało dn 9/11 2001Po upływie czasu stwierdzam ponownie, o Smoleńsku dowiemy się tylko wtedy kiedy rząd Ameryki ogłosi co się stało u nich... Raport oficjalny 9/11 jest stekiem nielogicznych hipotez z punktu inżynierii...Pan Antoni dobierał sobie doradców pod kątem udowadniania swoich teorii...a w międzyczasie ogłosił tuzin różnych teorii wg niego prawdziwych za każdym razem.Co osiągnął pan Antoni to wiemy, że już nic nie wiemy...dobrze że już nie może Polakom zbytnio szkodzić z bocznicy politycznej na którą go skierowano.Rząd Ameryki zaprzysięgał rodziny ofiar i dawał odszkodowania... chyba to samo stało się w Polsce...rodziny zyskały finansowo.Z tego co wiem, oficjalnie rządy amerykańskie uznały że lepszy dla kraju jest fałszywy raport niż naga prawda... możliwe że to samo postanowił J Kaczyński...Prawda o 9/11 jest straszna! Tak straszna że sataniści, okultyści, ateiści wolą głosić kłamstwa.
stanpiasta
https://www.youtube.com/watch?v=5epjsrdmN_QZwiedzenia duchowe są dookoła swiata, wiąże się to z pychą i chęcią posiadania tajemnic... Oczywiście te dyktanda o Smoleńsku są po to aby ukryć prawdę o tym strasznym zdarzeniu... tak jak i w przypadku 9/11 Czy PiS wie więcej po przejęciu władzy i po dyktandach tegoż małego człowieka? Pan Jezus nigdy nie odda nikogo pod osąd ludu, pod linczowanie, bo czeka do ostatniej chwili każdego żyjącego człowieka do nawrócenia... Czy Pan Jezus osądził Marię Magdalenę za życia? On ją wybronił przed słuszną karą na ziemi. Dał jej szansę nawrócenia. Pan Jezus znał i Judasza i znał Łotrów.... nigdy ich nie osądzał za zycia, a Dobry Łotr nawrócił się w ostatniej godzinie życia i został pierwszym oficjalnym świętym Jeszcze dziś będziesz ze Mną w Niebie Diabeł zrzuca winę za 9/11 a to na Arabów, a to na Bushów... a to wszystko nie jest prawdą.
Tomasz G
Wiemy, że nic nie wiemy. Jedno jest moim skromnym zdaniem pewne: ustalenia "komisji" MAK i Millera/Laska to kompletne bzdury. Nie wiem, czy wstępne ustalenia komisji Antoniego Macierewicza zbliżą nas do prawdy, bardzo bym chciał. Niepokój budzi zbyt wiele znaków zapytania, brak kokpitu, brak oryginałów czarnych skrzynek i tak naprawdę brak pewności, czy taki lot naprawdę się odbył, nie ma niestety żadnych publicznie dostępnych dowodów na ten temat. Słuchałem ostatnio opinii Grzegorza Brauna na ten temat. Niepokój budzi także zapomniana (zamilczana) tajemnicza śmierć Eugeniusza Wróbla (eksperta lotniczego), który otwarcie kwestionował tożsamość wraku w lasku smoleńskim z samolotem prezydenckim.
Damian Damian
Ach, te Stany, nasi sojusznicy żydowscy, którzy Rozjebali pół Świata!!!Nami rządzą.........,!!!!!!!!
Anna Möllerström
No, przeciez raporty Millera i MAK zostaly OFICJALNIE uznane za falszywe i nie obowiazujace nawet przez Unie. Unia uznala za prawny raport Podkomisji Macierewicza. I przeciez jest udowodnione w kazdy sposób, ze byly 2 albo 3 wybuchy. Wiec wiemy bardzo duzo, jedno tylko jest nieznane - kto wmontowal ladunki wybuchowe w skrzydlo i gdzies w centroplacie, bo to wymagalo technicznych czynnosci, bardzo trudnych. Jesli to bylo w Samarze, to jak to zorganizowano, aby nie bylo wybuchów kiedy samolot latal nawet 8 kwietnia, ale wlasnie dokladnie tuz przed ladowaniem w Smolensku. Zwrot wraku samolotu NICZEGO juz nie wyjasni, przez 9 czy 10 lat wrak zostal dokladnie oczyszczony z wszelkich sladów dzialan zamachowców.
Radek Pul
huj mnie to ochodzi
Polskie Drużyny Strzeleckie Wlkp T.G.
9 lat trzymają własność RP i bełkoczą coś o śledztwie?! Sekcje zwłok prawie 100 osób zrobili w 2 dni. Ciekawe...
Radoslaw Kusztal
Na przykladzie tej katastrofy mozemy zobaczyc jak polakow szanoja na swiecie. Holendra jak szybko oddali I rozbil sie na terenie wojny.i tak jest zawsze z nami Polakami. Szkoda
Grażyna Szymkowiak
Co było a nie jest nie pisze się wrejestr było minęło.. Myśl facet o tym co jutro.... Parafia szerokim łukiem unikać... Parafianie proszę kliknąć i poczytać. kim są....