Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Piłam Tylko Wodę Przez 20 Dni, Zobacz Co Się Stało

Dodano: 2019-03-21

Wyświetleń: 1089901

Czas trwania: 07:51

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Piłam Tylko Wodę Przez 20 Dni, Zobacz Co Się Stało


         Czym jest post o wodzie? Jakie ma korzyści? Sporadyczny post staje się coraz bardziej popularny jako metoda diety, ale co tak naprawdę dzieje się wtedy z twoim ciałem? Kiedy pierwszy raz usłyszałam o poście wodnym, pomyślałam „Nie ma mowy!” Ale po lekkim przeczesaniu internetu dowiedziałam się jakie pozytywne efekty niesie ten proces i zmieniłam zdanie. A teraz wam opowiem co odkryłam podczas 20-dniowego wodnego postu.

Pierwsze dwa dni były dla mnie najtrudniejsze. Oj były! Byłam potwornie głodna - jakby ominęło mnie kilka śniadań, lunchów i obiadów. Mój poziom energii spadł drastycznie a humor też nie był najlepszy. Byłam coraz bardziej poirytowana, a moja cierpliwość wisiała na włosku. Co się ze mną później działo? Jak chcesz usłyszeć całą historię, obejrzyj moje wideo!


CZAS:
Korzyści z postu wodnego 0:40
Dzień 1–2 2:33
Dzień 3–7 3:25
Dzień 8–14 4:42
Dzień 15–20 5:32


- Gdy twoje ciało nie ma dostępu do węglowodanów (swojego ulubionego paliwa), zaczyna używać zmagazynowanych tłuszczów. Dzięki temu możesz zrzucić nawet do pół kilo tłuszczu dziennie. To znowu sprawia, że jest to jedna z najbardziej efektywnych metod szybkiego odchudzania.

- Post wodny może także pomóc przy problemach trawiennych jak zespół jelita drażliwego, biegunka, gazy, zapalenie żołądka, zatwardzenie czy brak apetytu.

- Pierwsze dwa dni były dla mnie najtrudniejsze. Byłam potwornie głodna - jakby ominęło mnie kilka śniadań, lunchów i obiadów.

- Trzeciego dnia rozpoczęła się druga faza postu. Wtedy wreszcie rozpoczął się długo oczekiwany proces ketozy. Ten proces oznacza, że twoje ciało wreszcie zabrało się za spalanie tłuszczu, bo nie ma już innego źródła energii.

- Po pierwszym tygodniu odżywiania się tylko wodą, byłam na „postującym haju”. Czułam się świetnie, wesoło i wyjątkowo pełna energii. A co mnie najprzyjemniej zaskoczyło to wyjątkowa jasność umysłu.

- Gdy dotarłam do 15 dnia postu o wodzie, byłam z siebie bardzo dumna! Wiedziałam że mało kto dociera do tej fazy. Wiedziałam też, że to okres w którym musiałam zwracać bardzo dużo uwagi na stan mojego zdrowia i pójść do lekarza, jeśli czułam, że coś było nie tak.

- Wierz lub nie, najlepiej czułam się tuż po poście. Straciłam nieco wagi (choć nie tyle, ile myślałam, że zrzucę). Moja energia witalna była imponująca w pozytywnym sensie, a wcześniejsze anomalie zdrowotne już mi nie przeszkadzały. 


******
Zasubskrybuj nasze kanały:

5-minutowe Sztuczki 
https://bit.ly/2J4IN8l
5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIEWCZYN 
https://bit.ly/2txVU7w
5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI 
https://bit.ly/2F40z7V
PRAWDZIWE HISTORIE 
https://bit.ly/2J3Cdis        

Komentarze


MRC Bc
Ja piłem przez dwa lata i kamień sie zrobił na nerce 🤕🙄 ogólnie to nid jest fit chyba że dodać cytrynę lux limonkę nawet mogą być różne soki do wody 🙈
Krzysiek Bzdziuch
Chwilka czyli przez 3 tygodnie nie mogę zjeść dosłownie nic? Oprócz wody.
Teresa Weronska
Nigdy w zyciu nie poscilam.Tak sie skladalo od najmlodszych lat, ze nie decydowalam o wyborze menu.
Filip K
A ile schudłaś? Plis odp
Nestel Berg
20-sto dniowy post wodny nie jest wcale taki trudny. Najtrudniejsze sa dwa pierwsze dni, a potem juz prosto, cialo czerpie z wlasnego tluszczu i czujesz sie wspaniale, nie ma w ogole glodu.
Mi Lka
Ja po 20 godzinach bym zrezygnowała
Sevest
Dobre jest to dla dzieci ?
Marek Perepeczko
Jadłem coco przez 20 dni ?
KALI 2009
Ja mam 10 lat i piłam ponad rok wode teraz pije slodkie napoje i sie zle odrzywiam ale wracam do wody i jedzenia zdrowego jedzenia i jezdzenia na rowerze bo wcześniej jezdzilam codziennie ale teraz jestem w 5 klasie i mam malo czasu na takie rzeczy jak rower ale bede probowac wychodzic na rower
elocichy
Moj kolega wytrzymał na takim poscie 36 dni, ale wyglądał pod koniec bardzo anemicznie, wargi wysuszone, był powolny i głos się zmienił. Zrzucil z 92kg do 65kg. Teraz trzyma wage ponad 80kg. Mozna spróbować ale tak jak na filmiku Pani, do 20 dni