Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

365 dni. Blanka Lipińska. Audiobook PL

Dodano: 2019-05-31

Wyświetleń: 281712

Czas trwania: 59:14

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału 365 dni. Blanka Lipińska. Audiobook PL


         Cały audiobook do kupienia na https://smarturl.it/365dniAudiobook
Cały ebook do kupienia na https://smarturl.it/365dniEbook
Powieść obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... „Ojciec chrzestny” w połączeniu z „Pięćdziesięcioma twarzami Greya”.
Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu – w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, szalenie przystojny, młody Don – Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony kilka razy prawie umarł – a kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył dziewczynę, a dokładnie Laurę Biel. Gdy przywrócono go do życia, obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą zobaczył.
Massimo daje dziewczynie 365 dni na to, by go pokochała i z nim została…

Czyta Ewa Abart

Zobacz co słychać na naszym instagramie http://bit.ly/Publio-Instagram

#publiopl #publioaudiobooki #AudiobookiBlankiLipinskiej        

Komentarze


Publio.pl
Cały audiobook do kupienia na https://smarturl.it/365dniAudiobook Cały ebook do kupienia na https://smarturl.it/365dniEbook
Edyta Szer
Jak można się delektować klimatyzacją?
Olka Nanan
Jak się czyta książkę jest zajebista, kupiłam i przeczytałam wszystkie 3 bardzo mi się podobają ale tego...nie da się słuchać..
Weronika Jasińska
jak to słucham mam wrażenie że to książka z wattpada XDD gdy wattpad wejdzie za mocno
rusherka97
Sluchalam tego z ciekawosci i doslownie sie smialam....to takie glupie ze az smieszne xd
Patrycja Taak
Boże jakie wy jesteście cnotki nie wydymki,aż się czytać nie chce tych komentarzy 🤭jeżeli wam się książki nie podobają to po to to słuchacie iii te teksty !
Anna Malinowska
Żenada i dno
jarecki14101 s
Myślałem że jestem prostym człowiekiem, ale w porównaniu do ( powiedzmy) pisarki , to jestem geniuszem . Jak każdy facet lubię ostry sex, ale najpierw musi jednak być pocałunek , duźo , dużo dotyku i pieszczot , jest tyle ciała do pomieszczenia. A to jest gorsze od pornusa. Masakra Bianka, masakra .
Let it be
Nie chodzi o to ze to erotyk ale od razu widać że to nie jest pisarski geniusz. Język, słownictwo, styl.. pozostawiają wiele do życzenia
Dm pL
UWAGA! Proponuje słowo "kutas" zamieniń na" Penis".0-