Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Łowcy mitów - Kopalnie króla Salomona

Dodano: 2018-02-07

Wyświetleń: 140993

Czas trwania: 01:20:35

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Łowcy mitów - Kopalnie króla Salomona


         Łowcy mitów - Kopalnie króla Salomona. 

Rozejm Saladina z Ryszardem Lwie Serce był przełomowym momentem wypraw krzyżowych. Dowiemy się, dlaczego do niego doszło w chwili, gdy Saladin . Dariusz Kwiecień opowiada o starym.        

Komentarze


Andrzej Misiura
propaganda i brak głosu co kilka minut. szkoda czasu
Ar Ma
Kkk
Pierre Butzique
Mauch dzisiaj zapewne byłby szurniętym kreacjonistą "zuchwale" podważającym Darwina oraz 2x2=4.
Jan Kowalski
Lektor zanika, raz jest ciszej raz głośniej. Polecam znalezć sobie lepszą kopię.
Artur Kunysz
co to ten gralek pisze, niech telewizję chociaż ogląda jak ma będzie wiedział ile wydobywa się tonę zlota
WaldemarPiotr Tuszynski
Zimbabwe To po kolejnych badaniach jakie przeprowadzono obalono to co wówczas odkrył Malik XV wieku powstałe miasto Afrykańskie jest dowodem że Afrykańscy przechodzili wzrost kultury i żyli w dostatku Lecz czas i tym bardziej człowiek. Chęci posiadania niszczy wszystko by posiąść to pozwoli się wzbogacić i dać tym bardziej sławę .
WaldemarPiotr Tuszynski
SAFARATo nazwa miejsca w Afryce gdzie znajdują się skarby KROLA SALOMONAKOPALNIE KTÓRE OD WIEKOW SA POSZUKIWANETO PRZEDZE WSZYSTKIM WSZYSTKIM MOŻLIWOŚĆ WEJŚĆIA DO ZŁÓŻ ZLOTO DAJNYCH ŹRÓDEŁ KTÓRE BOG ODKRYŁ PRZED NIM JAK I WIEDZY I MĄDROŚCI UMYSLU Te miasto królowej SABYMalk który naszych czasach ponownie oszukał miasto Fenickie jakie wzniesliAfryka Południowa Limppo a Zabezii XlX wieczny odkrywa kopalni Salamona
Sara Neo
13:20 umierał z głodu i pragnienia i z kontuzjowanym kolanem przemierzał Afrykę Południową i wtedy wysłał list o wsparcie pienięźne do Europy..../!!!/....qurna...to nie mógł się napić i najeść na poczcie??? ;) ;) ;)
Dariusz Grelak
stek bzdur - nie odkrył kopalni - bo nikt ich nie odkrył do tej pory - 30 talentów to 1 TONA złota - nawet dziś ABSURDALNA ilość - bzdurą jest wydobycie w JEDNYM MIEJSCU tysięcy talentów - skoro w większość kopalni wydobywa 1 toną przez KILKASET lat. Amen.