Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Samowolka 1993 Polski Film Dobra Jakość Cały Film

Dodano: 2014-09-14

Wyświetleń: 733061

Czas trwania: 01:01:21

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Samowolka 1993 Polski Film Dobra Jakość Cały Film


                 

Komentarze


Arek news 787
44:19
LORD KRZYŻOWIEC
Pan Janek jest zajebisty ;)
s_ø
Jak czytam te komentarze od pederastów, którzy piszą o tych mitycznych pizdach w rurkach (przyznajcie się w końcu, że was to kręci xD) to mi kurwa wstyd, że takie dziady żyją na tym świecie.
Adam Musiał
Polski naród to jednak pojeby. Mój dziadek służył w SS i to była prawdziwa klasa. Nie dziwię się mojemu dziadkowi że nie lubił polaczkow
Robi_CK
59:41 - najlepsza scena. Szkoda, że mu tego łba nie rozpier...ił tym krzesłem. Pieprzony bandyta, czemu taką patologię po pierdlu do wojska wzięli...
Ciemno w X
54.45 wojslo uczy wychowuje i rozwija. Zeto powróć
Crescit Sub Pondere Virtus
Polska holota w całej krasie przezylem polska holote w szkole sredniej….potem w pracy. Polak to największy skurwysyn i wrog drugiego Polaka...Nie cierpie Polakow, polactwa i całego tego gownianego polskiego patriotyzmu. Nie dziwie się, ze Chazaria rozrywa was codziennie rano na sniadanie polaczki....nikt was nie lubi a to co robicie swiadczy o tym, ze nie jesteście ludzmi….ale spoko... Chazarowie wydzielą wam zaplate.
James Bond
Kapral melduje szeregowcowi, cwelowi z cywila.
CamperowskyPL
Każdego, kto uważa, że czegoś takiego brakuje, że było to dobre i robiło z młodych chłopaków "mężczyzn" należałoby publicznie rozstrzelać, żeby się nie mnożyli. Byłoby kilku(nastu) debili mniej i pewność, że nie spłodzą dzieci, które mogliby zatruć swoimi poglądami.Jebać ZSW!
KNURZYSKO
brakuje tego teraz