Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

PILNE! Stanisław Michalkiewicz potrzebuje pomocy! Wielka mobilizacja!

Dodano: 2019-03-22

Wyświetleń: 32127

Czas trwania: 44:51

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału PILNE! Stanisław Michalkiewicz potrzebuje pomocy! Wielka mobilizacja!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


kamil44
Ale patrioci w d*** kopani. Człowiek prosi o pomoc, sam mówi, że nie pytałby gdyby sprawa nie była nagła. Nie rozumiem, jeżeli masz wątpliwości to nie wpłacaj i tyle. Daj Owsiakowi, komu chcesz, twoje pieniądze. Twój wybór. Ja wpłaciłem bo za te felietony i odkrycie spisku żydowskiego, którego P. Michalkiewicz jest głównym demaskatorem, należy mu się pomnik ze złota a co dopiero małe czy duże mieszkanie. Jeżeli w ogóle chcecie Polacy (rodacy) mieć w ogóle nadzieje, że stworzycie kiedyś wolne państwo musicie sponsorować własnych polityków, dzienikarzy, lanserów, księży, Inaczej będziecie mieli "zasponsorowanych" przez Złotą Panią czy Brunatnego Donalda i nie będą dla was robić tylko dla tego kto im płaci. Z waszych podatków i tak politycy żyją w pałacach i jakoś nie protestujecie mimo, że nie proszą, a z pistoletem przy skroni biorą od was i to nie 100 zł a 10x więcej. W ogóle o czym mowa. Naszym obowiązkiem powinno być pomaganie publicystom i politykom, których uważamy za wiarygodnych. Nikt za darmo nie będzie pracował dla Polaków sknerów. Wstydźcie się Ci, którzy oglądają, chwalą a kiedy trzeba pomóc to wybrzydzają. Przez was wolnej Polski nie będzie nigdy - kutwy! :) Pozdro P. Michalkiewicz !!!
szesnastek
Gdzie mogę znaleźć dane do wpłaty? Ja bardzo chętnie wspomogę tego Pana . Bardzo go sobie cenię , jako człowieka , prawdziwego . Proszę o podanie konta . Dziękuję i pozdrawiam wszystkich Polaków .
Matti0407
Przecież już są te filtry cenzorskie, które sprawdzają komentarze przed ich upublicznieniem. Jeżeli komentarz nie przejdzie pozytywnie przez oko cenzora, to taki komentarz nie zostanie upubliczniony.
Kazimierz Gajewski
Pan Michalkiewicz i jego prośba o pomoc to jego kompromitacja.
Supervisor maximal
Nooo ,to jest precedens , na skale naszego kraju jest ... Pan Stanisław potrzebuje naszej pomocy finansowej .. Sarkastycznie specjalnie umocowałem te słowa , niczym bumerang wyrzuciwszy w nasz eter .... Teraz już poważnie , jeśli uda nam się powstrzymać , tę niechlubną eksmisję , to jesteśmy w stanie opłacić ,każde media , jak przedsięwzięcia łącznie z lotem w kosmos,tak sobie normalnie prywatnie , po naszemu , z kameami na pokładzie .. Czy zdajecie sobie sprawę z tego ??? Czekałem lata ..... Na to, abyście w końcu zakminili , że sami możecie wszystko wybudować i sobie zafundować, na tej ziemi z własnych swoich pieniędzy Wspólnie w Jedności ..........
Jutub
BŁAGAM, PRZECZYTAJ RODAKU TEN KOMENTARZ!!!!!! Ludzie opamiętajcie się!!! Nie wpłacajcie nic temu facetowi bo on nie jest tym za kogo od lat się podaje. To też jest człowiek służb. Dlaczego na lotniskach w Emiratach i w Australii był przesłuchiwany? Bo tamte służby miały go na liście agentów i dlatego chcieli z nim prewencyjnie pogadać. To samo było z tym wiecznie zapłakanym Sumlińskim w Londynie na Heathrow . Nasz "cudowny patriota" Stasiu w zeszłym roku zjeździł całe USA a nie ma oszczędności na wykup mieszkania? Najpierw mieszkanie a potem wojaże, głupcze. W tym filmie nie podał żadnych przekonujących konkretów i nie wiemy o co naprawdę chodzi. Zastanówcie się: a co jeśli tej kwoty nie uzbiera? Nie powiedział, że zwróci darczyńcom. Może sprawa jest lewa a podany numer konta należy do jego oficera prowadzącego. Co Stasiek (żelazny zwolennik kapitalizmu i wolności) zaczął stosować metody Owsiaka??? Co ten facet mówi nam od lat: że Żydzi nas załatwili i jesteśmy w czarnej d..pie, więc musimy się poddać bo walka nie ma sensu, jesteśmy przegrani. Ja dziękuję za takie optymistyczne doradzanie i skuteczne przywództwo. "Wolnościowcy" - Grzegorz Braun (Żyd) atakuje "państwo położone w Palestynie", dr Ewa Kurek (Żydówka) broni nas sprzed Żydami, dochodzi jeszcze do nich Liroy - też Semita. Michalkiewicz gada na Żydów, to dlaczego jakoś krzywda mu się nie dzieje (jeśli są tacy potężni) - trochę go tylko podszczypują. Nie zastanawia Was jak wygląda żona Michalkiewicza???? Mnie tak!!! Podejrzewam, że może to być pani na podobieństwo Kornhauser - Dudy. Waszych dziadków i rodziców komuna ogłupiła Wałęsą z Matką Bożą w klapie a Wy dziś przez internet dajecie się nabierać na te same numery bo pan Stasio tak gładko mówi i jest taki fajny i inteligentny? Przecież gość przy każdej rozmowie mówi prawie to samo i się powtarza. Popatrzcie kto zazwyczaj przychodzi na jego spotkania: jacyś dziwni, sfrustrowani,zagubieni ludzie, nie potrafiący zadać mądrego pytania. Chcecie wpłacajcie, ale przed zrobieniem przelewu zadaj sobie w duchu uczciwe pytanie: "CZY JA TEGO FACETA NAPRAWDĘ ZNAM"????
Robert Hanusen
Szok! W wieku 71 lat nie posiadać WŁASNEGO kąta do życia? Czyli po wielu latach pracy (również wspominał o pracy we Francji za młodych lat) niczego się nie dorobić? To wielkie osiągnięcie w skali całego kraju. Pogratulować!
Michal Hanzel
Ten człowiek nazwał etos Wielkiej Lechii ubeckimi żygowinami,to mocno podważa w moich oczach jego patriotyczną świadomość i powstrzymuje przed wspieraniem jego działalności...myślę, że ubecy chętnie mu się odwdzięczą za taką antypolską postawę...
Mick USA
Panie Stanislawie nie zostawimy Pana w biedze.Wszyscy Aleluja I do przodu.
Krystyna Dulka
Dla P.Michalkiewicza koniecznie poniewaz to czynny PATRIOTA POLSKI !!