Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Dr. Hubert Czerniak w Wałbrzychu. Cz. 2

Dodano: 2019-05-06

Wyświetleń: 5251

Czas trwania: 02:25:59

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Dr. Hubert Czerniak w Wałbrzychu. Cz. 2


                 

Komentarze


Pan X
27:30p. Czerniak "A poza tym p. Lech Kaczyński zrobił kilka głupot"Tak. Szczególnie nad Smoleńskiem podczas lotu na obchody katyńskie.
Pan X
Drogi Jarku B. - prowadzącyNie mówimy "jest tyle osób"ale"przyszło tyle a tyle ludzi". itdNie używamy nowomowy czy tego wszędzie występującego, chamskiego i zakłamanego bełkotu grafomanii itp.
zidan zinedin
???nic nie słychać! Organizator dał ciała.
maja09
Wykopać te szczury z polskojęzycznego rządu to miłosierdzie. Dość nadstawiania drugiego policzka, trzeba sprzedawczyków postawić przed Trybunałem Stanu i przywrócić karę śmierci. Jest to warunek konieczny, by odblokować potencjał Polaków!!!Musimy wprowadzać polskie patenty, bo mamy naprawdę mądrych i inteligentnych rodaków.Dzisiaj to oni pracują na bogactwo naszych wrogów, którym bardzo zależy na niszczeniu naszego kraju rękami naczelnego bankstera kraju - Krzywoustego i jego przydupasów. A wszystko pod dyktando ukraińskiego żyda Kalsteina.Polski rząd musi składać się tylko o wyłącznie Polaków narodowości polskiej!!!!!PS. wrotycz już jest na cenzurowanym. To już ostatni gwizdek, by się w niego zaopatrzyć. Zioła mają być zakazana jak w Stanach zjednoczonych - Codex Alimentarius (korporacyjne rozporządzenie).
Agata Alicja
.💛👍❤🌟💓..NOWA TOZSAMOSC. POLSKI. KLAsA..STYL.....W oparciu o WARTOSCI ..takie jak PRAWDA.. .SPRAWIEDLIWOSC... SZACUNEK...GODNOSC . .nasze.ROLNICTWO...małe gospodarstwa..SZACUNEK dla zwierząt godnie hodowanych...nasze sklepy NIE BUNKRY...które przyszły za granicy.NASZ..system zdrowotny oparty na WSPOLPRACY lekarzy ...i WOLNOSC WYBORu pacjenta..SZKOLNICTWO..dla dzieci..z możliwością wybrania szły zawodowej z praktykami do zawodu..NIE demoralizacja młodzieży WMAWIANIE że muszą się masturbowac...wpajanie ..że popęd biologiczny i zaspokajanie na różne sposoby OK...z pominięciem. Samodyscypliny... budowaniA silnego charakteru...nie traktowanie kobiet jak przedmiot STUDIA wyższe...metody wykładu bez poniżania studentów.DOBRO. ..niech będzie nasza KLASA. DOBRO nie czyni krzywdy.DOBRO to SILA nie słabość.DOBRO to SWIATLO nie ciemność..czy polmrok.JESTESMY przeznaczeni do ZWYCIESTWA
wojciech ulatowski
Proszę organizatorów aby w przyszłości zadbano o porządne nagłośnienie.Jak tu udostępniać to wystąpienie z tak fatalnym do słuchania głosem.
J CH
POLACY robimy pozew o zwrotziem w Illinois/ Chcago i Manhattan w Nowym yorku, ktory pozostawil bezspadkowoPulawski. Naleza do Polski Polacy z Chicago i Nowego Yorku musicie dotrzec doarchiwum i przygotowac pozew sadowy od wszystkich Polakow na swiecie o zwrottych ziem, kamienic po Pulawskim. To samo po Kosciuszce. Polacy z Chicago I nowegoYorku poszukajcie w archiwum i odebramy natychmiast !!!!!!!Podawac USA do sadow !!!!! AKT 447 -CHICAGO I PHILADELPHIA POLSKIE-https://www.youtube.com/watch?v=qtg8dVVZF1s
Ireneusz S.
Trzymam kciuki za Pana dr. Czerniaka.
halusia niemcy
Tam gdzie Doktor tam powinny byc tysiace ludzi!!
Jan Kowalski
Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.