Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

(Nie)konwencjonalna sobota w (nie)suwerennym kraju

Dodano: 2019-03-23

Wyświetleń: 7860

Czas trwania: 01:43:54

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału (Nie)konwencjonalna sobota w (nie)suwerennym kraju


         holubowo.pl

Kontakt do prawnika Daniela Stypułkowskiego: [email protected]        

Komentarze


Med_Looser
Dobrze pan mowi
Grzegorz Scharf
Dziękuję za audycję. Pozdrawiam.
Filip z Konopi
Panie Pułkowniku, dzisiaj przeczytałem dopiero informację odebraną z poczty - od Komendy Rejonowej Policji. Mimo że pismo zostało nadane 22 marca, to w zawartości jest napisane, żebym stawił się dzień wcześniej. Nie mam pojęcia, co mnie czeka, ale przypuszczam, że aby uniknąć kary pieniężnej za niestawienie się lepiej stawić się na ul. Żytniej 36.
Elizabeth Matraszek
PiS tak samo psuje. Niech pan wreszcie przestanie ich popierac. PO=PiS = zydzi
Maya3D PL
Panie pułkowniku proszę pamiętać o jednym,. Jeżeli brać pod uwagę pańskie punkty (te, które pan wymieniał. m.in chrzest 996 itd) to ruch11listopada pomimo wysyłania petycji do białego domu (kwestia smoleńska, kwestia reparacji) wpisuje się w narrację antypolską - patrząc przez optykę pańskich punktów.
Galaxy Stern
Panie Wronski na Partie Winnickiego trzeba glosowac .
Anna Dębicka
Nic się nie ruszy jak nie zmieni się konstytucji.System prezydencki ale bez bezwzględnej większości nic się nie zrobi.Widać kto chodzi w koszulkach konstytucja i kto wywiesza banery.Za Kwasa uchwalona i wystarczy popatrzeć i posłuchać kto nie chce zmiany.
Anna Dębicka
Dziwię się że tak mało ludzi ogląda ten kanał.Oglądają TVN,TV i gadają jak potłuczeni.
Daria Larsson
Słabością Polaków jest to wieczne kłócenie się między sobą. Zamiast słuchać kogoś, kto sam odczuł te wszystkie „fazy” zmian ustrojowych, politycznych i społecznych i błędy popełnione przez Państwo (wprawdzie nie wszystkie zawinione), ma doświadczenie życiowe i umie rozsądnie ocenić sytuację, chcą chyba przechodzić przez to wszystko sami - od nowa. Jak dostaną po d...., to dopiero wtedy zrozumieją? Przecież szkoda czasu przerabiać to, co już było?
Daria Larsson
Czy dobrze usłyszałam? Ktoś twierdził, że powinny być dwie partie? 😀No to rzeczywiście cofnęlibyśmy się w rozwoju o jakieś 70 lat. Może jeszcze lepiej - jedna partia?