Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

ks.Dominik Chmielewski Przekleństwo aborcji

Dodano: 2019-05-08

Wyświetleń: 14635

Czas trwania: 07:04

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału ks.Dominik Chmielewski Przekleństwo aborcji


         ks.Dominik Chmielewski Przekleństwo aborcji        

Komentarze


Wojtek Grzelakowski
Właśnie się poplakalem
TheAdventerous
A jak to jest jak dziecko umarlo w lonie I lekarze wyczyscili lono, oraz jak to jest kiedy ojciec oraz cala jego rodzina namawiala do aborcji I mama mowila, ze ona kilka razy zrobila I ze ja moge tez miec dzieci po......., ale oni nie sa katolikami, co z nimi????!!!
Robert Ricz
A co z kobieta która poroniła ,to tez jest cmentarz .
Adam Werb
Piekne słowa księże Dominiku :-) a co dzieje się gdy dziecko sie narodzi jest kochane i rodzice gotowi są oddać za nie zycie , ale wystarcze jedno kłąmstwo powtarzane nam od dzieciństwa tysiąc razy o " szczep... które uratowały ludzkość " i wtedy zabiajanie na raty ( autyzm i inne schorzenia neurodegeneracyjne ) tego bezpronnego w Polsce PRZYMUSOWO ( około 400 tyś rocznie ) już pierwszego dnia życia ( dziwne w Europie zachodniej jest wybór co do czasu ( 6 miesiecy po porodzie ) i co do ilości szczepień) tutaj skrzętnie ukrywane dane naukowe :https://vimeo.com/247596352 Człowieka , który o tym mówi próbuje się ostanio uciszyć i "zlikwidować " :-( Niektórzy pasterze widzą tą grozę : ks.prof.dr hab. Paweł Bortkiewicz : https://www.youtube.com/watch?v=KufxLGIaf2Qale większośc naszych pasterzy spokojnie przymyka na to oko , boć naukowe tuzy ( na garnuszku kartelifarmacetycznych , mówią że to prawdziwe cudo :-( Zastanawiam się czy mammona nie wykupiła jakiegoś aneksu do V PRZYKAZANIA , bo na to wygląda , czyli jeżeli robi to się przymusowo ich produktami to to nie jest to zabijanie ????Zawsze można zwalić na geny i słabe DNA :-(
jola szuszu
Przepiekne kazanie, bardzo wzruszajace, piekny glos, lzy leca... temat jest okrutny...az trudno uwiezyc ze codziennie w Polsce jest ok. 60 udokumentowanych aborcji. A do tego dochodza aborcje nie udokumentowane. Tyle dzieciatek bezbronnych jest codziennie mordowanych. W niemgzech codziennie jest dokonywanych ok. 200 aborcji udokumentowanych. W Ameryce 900 aborcji co dzien. Okrutna prawda. Nie zamykajmy oczu.
Yolanda Chi-Town
Bog zaplac ksiedzu za prawde, Ukochany Boze dziekuje tobie za wszystko❤ ❤❤
Joanna Kic
Aborcja kobieta która zabija dziecko popełnia grzech śmiertelny i już do końca życia rodzice będą żyć w piekle na ziemi bo ten grzech otwiera dzwi szatanom na oscierz ! Tylko śmierć uwolni taką matkę od męk złych duchów tu na ziemi . Po spowiedzi Bóg przebaczy ale nie usunie konsekwencji grzechu śmiertelnego dla rodziców ! Możemy jednak przebłagać Boga spowiedzią i pokutą aby to przekleństwo nie poszło dalej na inne dzieci w tej rodzinie na przodków żyjących w przyszłość ! Trzeba wiedzieć też iż do puki dług nie zostanie spłacony w pokoleniach matka zabitego dziecka do tego czasu nie wejdzie do nieba ! I czeka ją czyściec i nękania demonów za popełniony grzech śmiertelny!!! Jak wiemy zabójstwo i samobójstwo idzie na 7 pokolenie więc ciężko będzie odkupić i odpokutować tak straszny grzech ! No coś Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy !!!!
Łukasz Wójcik
Bogu dzięki ,że jest taki kapłan który nazywa rzeczy (grzechy) po imieniu w czasach lewackiego bełkotu ,gdzie dziecko w łonie matki jest tylko płodem, a dewiacje homoseksualne to tylko forma innej miłości . Boże nasz jedyny , miej nas w swojej opiece.
Jacek R
Trudny temat, przez wielu omijany szerokim łukiem👍